AllDataSheetFinder - szybkie wyszukiwanie not katalogowych

Miejsce dobre do dyskusji nad własnymi projektami - pochwal się wszystkim co samodzielnie stworzyłeś.
Symeg
-

Post autor: Symeg » 08 sie 2016, 21:26

matrix pisze:Wiem że wyszła nowsza wersje lecz... Przy próbie aktualizacji taki błąd jak poniżej. Oraz program uruchamia się ponownie i ponownie informuje o możliwości aktualizacji...
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Nie śledzę tego forum na bieżąco. Jeśli znajdziesz jakiś błąd i chcesz mnie o tym poinformować to najszybszą drogą będzie założenie issue na githubie lub mailowo.

Co do samego błędu.
Zdarzył mi też się kiedyś. Musi to być związane z tym, że aktualizator próbuje podmienić pliki kiedy aplikacja jeszcze się nie zamknęła. Poprawiłem trochę program patchujący pliki i teraz kilka razy próbuje podmienić plik zanim wyrzuci błąd. U mnie to poprawiło sytuację. Jeśli problem nie ustępuje to pobierz nową wersję bezpośrednio z mojej strony:http://szymonkatra.github.io/project/al ... eetfinder/

Awatar użytkownika
matrix
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: matrix » 10 sie 2016, 21:08

Pomogło...
Dzięki.

Awatar użytkownika
matrix
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: matrix » 23 sie 2017, 17:50

Czy projekt jest nadal rozwijany ? Używam nadal i się świetnie sprawuje. ale nie zauważyłem żeby ostatnio wpadła jakaś aktualizacja.

PS. Sorki za post pod postem.

roman21
Użytkownik

Post autor: roman21 » 28 sie 2017, 11:53

Przydatne,oszczędza czas.

ODPOWIEDZ