Jakiego rodzaju upominki i nagrody otrzymaliście?

Dyskusje na temat zadań i ich rozwiązań publikowanych w "Elektronice dla Wszystkich" w znanym od lat cyklu "Szkoła konstruktorów".
ODPOWIEDZ
Spanner
Użytkownik

Jakiego rodzaju upominki i nagrody otrzymaliście?

Post autor: Spanner » 30 lip 2011, 6:33

Witam :mrgreen:
Ciekawy jestem jakie nagrody i upominki otrzymują szanowni koledzy w Szkole Konstruktorów? Ja otrzymałem przeraźliwego straszaka i elektroniczny isostat. A jakie upominki wy dostaliście?
pozdrawiam
spanner

Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kayron » 30 lip 2011, 15:08

No ja to chyba dostałem najbardziej rozwalającą nagrodę w historii EDW, mianowicie książkę o Adolf Hitler.
Tylko nie pamiętam, czy za Szkołę konstruktorów, czy list do poczty. W szkole wiem że raz wygrałem 2 układy ISDn25xx. Więcej upominków nie pamiętam choć pewnie jakieś jeszcze były.

jarek08
-

Post autor: jarek08 » 21 lip 2012, 14:33

kayron pisze:No ja to chyba dostałem najbardziej rozwalającą nagrodę w historii EDW, mianowicie książkę o Adolf Hitler.
Widocznie redakcja chce żeby elektronicy rozwijali się wszechstronnie- nie tylko we własnej dziedzinie :-)

slawek55
Użytkownik

Post autor: slawek55 » 21 lip 2012, 17:26

Wiecie a mnie się wydaje że redakcja EdW to jedno a dział wysyłek i realizacji to drugie.
Niby to samo czyli AVT ten sam adres ten sam i wszystko, a jakby pomiędzy nimi nie było żadnej komunikacji jedni swoje i drudzy swoje. a jako przykład współpracy niech będzie sklep avt i redakcją.

Awatar użytkownika
Kulpina
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Kulpina » 22 lip 2012, 2:21

Ja raz miałem problem z talonami do Maszczyka - złożyłem tam zamówienie, brak potwierdzenia, brak potwierdzenia, brak potwierdzenia (choć pisałem maile). Zadzwoniłem w końcu do nich, ale był już następny rok (talon się przeterminował) i stwierdzili, że nic się nie da zrobić, a oni żadnych maili nie dostali. Nie chcę tu nikogo oskarżać, bo wysyłałem ze skrzynki onetowej, a to czasem jest kwalifikowane jako spam - mogło im odrzucić.

Napisałem więc do pani Ewy Góreckiej-Dudzik, dołączając wysłane wcześniej do maszczyka maile i po jednym dniu okazało się, że jednak można, szef się zgodził, zamówienie przyszło kurierem błyskawicznie.

To tak w kwestii pochwalenia, bo naprawdę zaimponowali mi wtedy jakością działania. Miejmy nadzieję podobna poprawa zajdzie, o ile już nie zaszła, w pozostałych kwestiach :)

A z upominkami z EdW to różne rzeczy się działy ;)

Awatar użytkownika
andrzejzis
Użytkownik

Post autor: andrzejzis » 23 lip 2012, 22:47

Stosunkowo niedawno dostałem upominek, mogę jedynie przypuszczać za co, a dostałem AVT-990.

rezasurmar
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: rezasurmar » 27 lip 2012, 8:12

Hehe, też dostałem ten kit, co prawda zbędny mi jest, podobnie jak wcześniejszy zwiększać mocy wzmacniacza (odwracacz fazy jednego kanału). Ale zawsze to jakiś bonus :D.

Awatar użytkownika
lutownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: lutownik » 27 lip 2012, 10:06

A ja jeśli chodzi o upominki to jeden jaki dostałem to był to kit AVT - 519, czyli odbiornik kodu RC5/SIRC z transmisją przez RS232. Fajna zabawka, ale w dobie smartfonów i WiFi trochę przestarzała. Natomiast fajnie nadaje się do głębszego sprawdzania pilotów do TV marki NO_NAME oraz oczywiście SONY.

Dla niewtajemniczonych kod SIRC jest kodem wynalezionym przez firmę SONY :wink:

rezasurmar
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: rezasurmar » 27 lip 2012, 14:36

To to by mi się bardziej przydało ;).

Awatar użytkownika
joon
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: joon » 21 cze 2013, 22:20

Psotka2013 pisze:nie narzekajcie, ile jest takich firm które dają upominki??? Może warto zacząć się cieszyć;)
wbrew pozorom sporo jest takich firm ;)

Awatar użytkownika
timo66
Moderator
Kontakt:

Post autor: timo66 » 22 cze 2013, 12:14

Już tak offtopując... :mrgreen:
Średnio w co 3 przesyłce jest upominek, jakiś mało znaczący dodatek, a w każdej przynajmniej jeden kupon rabatowy.
Raz zrobiłem głupią minę jak z paczki wyjąłem pampersy :roll: - takie wypełnienie przestrzeni.

ODPOWIEDZ