Pomoc w wyborze ciekawego kursu

Tutaj jest możliwa wymiana informacji na temat wszystkich szkół, w których prowadzone sa zajęcia z elektroniki, nawet jesli byłyby to tylko zajęcia dodatkowe. Można również dzielić się swoimi wrażeniami z nauki w takich szkołach, może to ułatwić innym podjęcie decyzji o wyborze szkoły.
ODPOWIEDZ
Diabeł tasmańsk
-

Pomoc w wyborze ciekawego kursu

Post autor: Diabeł tasmańsk » 01 lut 2009, 16:57

witam. Interesują mnie jakieś ciekawe kursy/ szkolenia związane z technicznymi zagadnieniami nie dawno ukończyłem kurs serwisu komputerów IBM PC, szukam teraz coś dalej żeby nie siedzieć w domu bo akurat jestem bezrobotny to mam sporo wolnego czasu. Morze poradzicie jakieś fajne ośrodki gdzie organizują kursy o podobnej tematyce. W okolicach Katowic – Sosnowiec lub innych ościennych miastach .Ciężko jest coś znaleźć z tego typu dziedzin .

interesuje mnie teraz coś z serwis urządzeń biurowych ,kserokopiarki drukarki .itp lub serwis ,montaż urządzeń mobilne notebooki , Elektronika ..dzięki pozdro

Awatar użytkownika
c4r0
Moderator
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze ciekawego kursu

Post autor: c4r0 » 01 lut 2009, 17:40

Diabeł tasmańsk pisze:Morze poradzicie
Może na początek jakiś mały kursik ortografii ;)

Awatar użytkownika
ghazi
-
Kontakt:

Post autor: ghazi » 01 lut 2009, 22:15

SEP'a masz :> ?

Może nie jest to kurs typowo "serwisowy", ale mi sie wykłady bardzo podobały (ludzie, którzy robili w technikach mówią, ze to lipa, ja robiłem na politechnice i mimo wszystko juz czegos od nas na egzaminie wymagali).

Jak Cie interesują sprawy typowo komputerowe - może CISCO CCNA? Niestety drogie to i dość trudne (jeśli się chcesz nauczyć, bo na same "zdanie byleby było" są gotowe ściągi w necie).

Awatar użytkownika
joon
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: joon » 02 lut 2009, 0:46

Sep sepowi nie równy, no i bez ukończenia technikum lub szkoły wyższej o profilu elektrycznym trzeba najpierw przejść szkolenie-kurs, wydatek rzędu kilkuset złotych...

Awatar użytkownika
ghazi
-
Kontakt:

Post autor: ghazi » 02 lut 2009, 10:03

No tak, ale znasz jakieś darmowe kursy?

SEP od tego roku stoi chyba 300zł z egzaminem, co przy 1 semestrze CISCO CCNA (1 z 7) za 1200zł dla postronnych i 700zł dla studentów to pryszcz ;)

Awatar użytkownika
joon
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: joon » 02 lut 2009, 19:03

ghazi pisze:SEP od tego roku stoi chyba 300zł z egzaminem
Z tego co ja słyszałem to w Warszawie sam kurs na eksploatacje plus pomiary to 900 zł (egzamin osobno płaci się). No chyba że ktoś zrobi jak ja: dwie nocki zarwane nauką plus 89zł (albo coś kolo tego) i egzamin zdany :D

ODPOWIEDZ