reklamy ciąg dalszy...

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

reklamy ciąg dalszy...

Post autor: haterkmp » 05 maja 2009, 11:22

przepraszma że tworzę kolejny temat ale teraz reklamy wyłażą na każdej podstronie Elportalu. ja rozumiem że kryzys, że trzeba jakoś zarabiać ale po jaką za przeproszeniem cholerę wyświetlają się wszędzie? niechcę zrzędzić ale to jest nieuczciwe wobec NAS wszystkich. połowa EdW to reklamy, połowa EP to reklamy (choć przynajmniej związane z elektroniką mniej lub bardziej) teraz Elportal a jutro pewnie strona forum będzie obleczona wścibską reklamą... bo niektóre nawet nie chcą się wyłączyć...

Awatar użytkownika
timo66
Moderator
Kontakt:

Post autor: timo66 » 05 maja 2009, 11:26

FF + Adblock Plus = brak reklam :wink:

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 05 maja 2009, 11:37

no tak... tylko ja mam kompa służbowego... nie mogę instalować takich dobrodziejstw

[ Dodano: 2009-05-05, 12:39 ]
poza tym to nie jest rozwiązanie.
pamiętacie? "Przyjazny Portal Elektroniki dla Wszystkich jest całkowicie darmowy [..]"
w tej chwili już nie jest. równie dobrze można wprowadzić opłatę abonentową za korzystanie z Elportalu...

[ Dodano: 2009-05-05, 12:40 ]
ja nie chcę wypowaidać wojny bo już wielu użytkowników tego portalu i forum odeszło...

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 05 maja 2009, 12:57

Kod został dodany do strony już dosyć dawno, więc dziwne, że nagle zaczęło Ci to przeszkadzać... tak czy inaczej miało to chyba trochę inne założenie.
Będę starał się to usunąć, ale jeśli "góra" tak chce to niestety...
Poza tym po co zakładasz nowy temat? Nie wystarczy napisać PM i odblokować istniejący temat?
pamiętacie? "Przyjazny Portal Elektroniki dla Wszystkich jest całkowicie darmowy [..]"
w tej chwili już nie jest. równie dobrze można wprowadzić opłatę abonentową za korzystanie z Elportalu...
Przepraszam a czy Ty płacisz tutaj za cokolwiek? Chyba nie rozumiesz sam co napisałeś...
ja nie chcę wypowaidać wojny bo już wielu użytkowników tego portalu i forum odeszło...
Komu chcesz wypowiadać wojnę? Redakcji? Śmieszne...
Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę, chcesz odejść to odejdź - droga wolna.

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 06 maja 2009, 5:05

End pisze:Przepraszam a czy Ty płacisz tutaj za cokolwiek? Chyba nie rozumiesz sam co napisałeś...
oglądając reklamy i klikając na "X" płacę. przeszkadza mi "to" bo portal robi się nieprzyjazny. wyobraź sobie kogoś "nowego" kto wchodzi na stronę i jedyne co może zobaczyć wielka reklama nissana albo liptona której nie można wyłączyć... po prostu wizytówka NAS wszystkich.

wiem że nikt mnie tutaj nie trzyma End wiem doskonale.

[ Dodano: 2009-05-06, 06:07 ]
a co do wojny... z taką firmą jak AVT nie mam zamiaru walczyć o reklamę... raczej chodziło mi że nie chcę robić na forum "awantury" czy reklama jest dobra czy zła.
więc skoro rozbawiłem Cię Endzie to bardzo przepraszam

Awatar użytkownika
timo66
Moderator
Kontakt:

Post autor: timo66 » 06 maja 2009, 8:41

Jeśli by Ci to tak przeszkadzało to włączył byś tą wtyczkę , w mniej niż 3 minuty .
haterkmp pisze:poza tym to nie jest rozwiązanie.
dlaczego nie?

Wiele for dyskusyjnych utrzymuje się po części z reklam , np. wchodząc na forum www.forum.ubuntu.pl i mając załączonego Adblock'a wyskoczy okienko by nie blokować reklam gdyż serwer jest sponsorowany, ale to od Ciebie zależy czy zablokujesz czy nie.

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 06 maja 2009, 9:28

timo66 pisze:haterkmp napisał/a:

dlaczego nie?
dlatego timo że już "raz" sponsorujemy ten serwis. czy nie dość że jesteśmy prenumeratorami, kupujemy EdW w kiosku?

ale cóż... widzę że tylko mi to przeszkadza więc proszę adminów o zamknięcie tematu i zapomnienie o sprawie.
takie prawa "demokracji"
z mojej strony to wszystko

pozdrawiam i życzę udanych zakupów

[ Dodano: 2009-05-06, 10:31 ]
sorki za powrót ale mam propozycję: jesli ktoś chcę oglądać reklamy to niech szanowna redakcja zrobi osobną stronę dla reklamodawców.
wtedy będzie tak jak mówi timo - kto chce to ogląda
zobaczymy jak wtedy będzie wygladała statystyka "oglądania" reklam...

Awatar użytkownika
radzio
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: radzio » 06 maja 2009, 11:34

Ale marudzicie. Jeśli nie wiecie co to upierdliwe reklamy to zapraszam na Ele... yyyy XYZ ;-) Tutaj są przynajmniej mało upierdliwe i przedewszystkim BRANŻOWE (a nie jakieś ogumienie, czy inne pudelki z interii). O "efektach" jednej z reklam na które tak bardzo narzekacie można przeczytać w tym temacie

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 06 maja 2009, 12:12

wnoszę o zamknięcie tematu.
naprawdę nie ma o czym mówić.

Awatar użytkownika
olo16
Użytkownik

Post autor: olo16 » 06 maja 2009, 13:09

radzio pisze:Jeśli nie wiecie co to upierdliwe reklamy to zapraszam na Ele... yyyy XYZ ;-)
chodziło ci o stronę http://www.elektroda.pl , tak? To mogłeś to napisać. Wkurza mnie ta zabawa w "zakazane konkurencyjne forum".
radzio pisze:Jutaj są przynajmniej mało upierdliwe i przedewszystkim BRANŻOWE (a nie jakieś ogumienie, czy inne pudelki z interii).
Taaa.... Branżowy lipton....

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 06 maja 2009, 22:01

Dajcie znać czy reklamy jeszcze się pojawiają.

P.S. olo16 daruj sobie te wypowiedzi, bo ostatnio jak czytam Twoje posty to jest mi po prostu żal.

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 22:51 przez end, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
gwozdex
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gwozdex » 06 maja 2009, 22:14

Witam!
U mnie juz nie wyskakują. Dziękuje.

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 07 maja 2009, 4:57

no wreszcie spokój :mrgreen:
End dziękuję za zajęcie się tą sprawą. Poważnie
jestem wdzięczny

Awatar użytkownika
olo16
Użytkownik

Post autor: olo16 » 07 maja 2009, 17:03

End pisze:P.S. olo16 daruj sobie te wypowiedzi, bo ostatnio jak czytam Twoje posty to jest mi po prostu żal.
Jak posty nie pasują adminowi, to jest mu żal, ciekawe...

A co do reklamy: mam przeglądarkę Opera, gdzie do blokowania reklam nie są potrzebne żadne wtyczki, i blokuję wszystkie reklamy. Z mojej strony to tyle. Zamknijcie już ten wątek, bo do niczego on nie prowadzi.

ODPOWIEDZ