Komputer All-in-one

Jeśli nie wiesz gdzie można zdobyć poszukiwany element, układ czy urządzenie elektroniczne to pisz.
Linki do sklepów i firm.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krupierek
-
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2021, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Komputer All-in-one

Post autor: Krupierek » 31 maja 2021, 13:27

Szukam taniego komputera na recepcję. Żona chciała iMaca, dla lepszego wyglądu, ale mam złe doświadczenia z jabłkową firmą. Na tym AiO ma w zasadzie chodzić tylko Office i webowa aplikacja CRM. Myślicie, że dobrze zrobię kupując taki komputer poleasingowy: https://scrascom.pl/komputer-all-in-one ... one-400-g2 Ważne, że w cenie jest już Windows. Ktoś kupował coś w ten sposób?

Awatar użytkownika
KrzysiekK
Użytkownik
Posty: 1313
Rejestracja: 12 kwie 2006, 19:38

Re: Komputer All-in-one

Post autor: KrzysiekK » 05 cze 2021, 16:53

Komputery "all in one" wydają się interesujące. Szczególnie w zastosowaniach biurowych, gdzie najczęściej nie jest potrzebna duża wydajność komputera. Jednak ich wadą w mojej ocenie jest miniaturyzacja podobna jak w przypadku laptopów. W przypadku usterki taki komputer może nadawać się do utylizacji, ponieważ wszystkie jego podzespoły mogą być zintegrowane na jego płycie głównej z wlutowanym procesorem włącznie. Koszty naprawy takiego komputera mogą przewyższyć jego realną wartość. W przypadku tradycyjnych komputerów ich serwisowanie jest nieco łatwiejsze i tańsze.

Co do systemu Windows w cenie to też nie popadał bym w zachwyt. Często wbrew pozorom nie jest to legalny system mimo zapewnień sprzedawcy, że tak jest.

ODPOWIEDZ