Dział Arduino

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
ODPOWIEDZ
es2
-

Dział Arduino

Post autor: es2 » 09 sty 2020, 10:37

Czy na forum nie przydałby się dział poświęcony Arduino?

W EdW jest prowadzony ciekawy kurs. Z pewnością, u Czytelników rodzą się pytania a oczekiwanie miesiąc lub więcej na odpowiedź w ramach kursu można zniechęcić. Forum umożliwiłoby uzyskać odpowiedź bardzo szybko.

Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Re: Dział Arduino

Post autor: kayron » 13 sty 2020, 16:28

Oczywiście że tak. Aż dziwi, że to pytanie dopiero teraz pada? Moim zdaniem dział Arduino powinien wystartować najpóźniej z 2 odcinkiem kursu o tej platformie.
Tylko czy jest na forum wystarczająco, zainteresowanych i chętnych osób?
Niestety z tego, co obserwuję forum, to niestety ale cokolwiek pisze, obecnie może z 5 osób, gdzie przewaga to monolog kolegi :(

es2
-

Re: Dział Arduino

Post autor: es2 » 13 sty 2020, 17:29

Jeśli jest zainteresowanie kursem to i zainteresowanie działem Arduino powinno być.
Też mnie dziwi brak takiego działu a przydałby się bo jak czytam niektóre "porady" na innych forach to "scyzoryk w kieszeni się otwiera". Często porady dają osoby nie znające uC, C/C++ i bibliotek Arduino dlatego takie a nie inne odpowiedzi oparte o domysły a nie rzetelną wiedzę.
Zastanawia mnie brak pytań odnośnie kursu?
- Albo mało kto czyta kurs ale wtedy nie byłby publikowany, więc to nie to.
- Może kursanci wszystko wiedzą i nie mają pytań? Nie wierzę. Czytam pytania na różnych forach co pozwala wyrobić sobie opinię o poziomie wiedzy użytkowników Arduino.
- Pytania są zadawane na innych forach. Nielogiczne, ale prawdziwe. Nagminne są pytania na forach innych niż Atnel na temat produktów Atnela (pewnie dlatego, ze można uzyskać szybszą i lepsza pomoc) podobna jest sytuacja dotycząca kursów na Forobie.

Co do monologów, może to się zmieni?

ODPOWIEDZ