Fotowoltaika miejscowo skompresowana 3D

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
ODPOWIEDZ
xyz
-

Fotowoltaika miejscowo skompresowana 3D

Post autor: xyz » 31 paź 2018, 11:51

Proszę nie traktować zawartości poniższych linków jako reklamę lub krypto reklamę .W
materiałach tych namawiają do zakupu opisów ja pomieścić więcej paneli mając znacznie ograniczone miejsce .
Moim przesłaniem jest NIE KUPUJCIE ALE INSPIRUJCIE SIĘ że tak można coś ulepszyć
www. diy-3dsolarpanels.com/?hop=bbqbook `````` po www. dałem spację i nie powinien to już być link po wklejeniu do przeglądarki usunąć spację
jest tam jeszcze prezentacja filmowa tzn. omówienie i napisy zachęcające trzeba dobrze poszukać niestety nie mogę tego włączyć i skopiować link ponieważ zbyt szybko mi przeskakuje na tę ofertową stronę której link jest powyżej
Pozdrawiam
xyz

Awatar użytkownika
KrzysiekK
Użytkownik

Re: Fotowoltaika miejscowo skompresowana 3D

Post autor: KrzysiekK » 01 lis 2018, 9:15

To nie reklama? To jak mam rozumieć to, że strona przekierowuje do strony zachęcającej do zakupu płatnych materiałów za 37$ USA.

xyz
-

Post autor: xyz » 02 lis 2018, 10:39

KrzysiekK TO JEST REKLAMA .rzecz w tym że ja nie reklamuję i nie chcę reklamować .Gdy przechodzisz ulicą i widzisz reklamy to musisz od razu kupić?
Znasz li ty taką stronę w której jest to opisane opowiedziane itd bez przekierowania .no to dawaj chłopie mój wpis usuniemy,
Pominąłeś moją intencję a wyraźnie napisałem coś o INSPIRACJI .Raczej intencją było " zrób sobie to sam" .będziesz miał satysfakcję że nie wydałeś $ , albo widząc to zrób coś innego lepszego będziesz miał zwielokrotnioną satysfakcję.
Jeśli uważasz że ja jestem agentem tych wszystkich których tutaj przytaczam i pokazuję ich wynalazki to się mylisz , raczej czuję się Chińczykiem-złodziejem (kiedyś to byli Japońce i Koreańce ) ; wykradającym cudzą myśl dla naszego wzbogacenia .

penknife
-
Kontakt:

Post autor: penknife » 04 lis 2018, 12:51

Najlepsze stwierdzenie , że panele dają "2000%" czyli 20 razy tyle ile normalne.
Zakładając słaba jakość panela ~4% i teoretyczną maksymalną 50% otrzymujemy perpetuum mobile w czystej postaci.

Zalecam się zapoznać autorowi z elektrownią słoneczną, w której wieża jest oświetlana przez zwierciadła. (Niebezpieczne dla przelatującego ptactwa)

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
KrzysiekK
Użytkownik

Post autor: KrzysiekK » 04 lis 2018, 18:36

Patrząc na te panele słoneczne ułożone na podobieństwo schodków widać, że cień "górnych" paneli przesłania panele "dolne". Do tego te górne panele są tak ułożone, że promienie słonecznie nie mają możliwości padania na nie. Do tego dwa rzędy tych paneli w ramce obok siebie, gdzie jeden rząd paneli przesłania drugi. Kto to wymyślił? Dlatego zastanawiam się czy w tym układzie 3D paneli da się uzyskać nawet 25% mocy zamontowanych paneli.

xyz
-

Post autor: xyz » 04 lis 2018, 23:09

KrzysieK i za to Cię cenię .
Zwróciłeś uwagi (niekoniecznie muszą być słuszne) na pewne aspekty .
To jest b. pożyteczne ponieważ gdyby ktoś chciał wykorzystać tę myśl to może również zwrócić uwagę na te aspekty które wskazałeś.

a propos reklam
Ja wypieram reklamy ale dałem się skusić na takie urządzenie FREE ENERGY kupiłem PDF'y za 17 $ w którego skuteczność nadal wierzę . tutaj na tym forum nie zamieściłem doń żadnego linku w tej kwestii . Nie jestem elektrykiem ale w mechanice znane są pompy ciepła wykorzystujące ciepło np ziemi . Projekt który kupiłem działa analogicznie Ziemia jest wielkim kondensatorem w którym w pewnych odległościach od siebie - potencjały są różne. wspominam o tym bo deklarowany koszt wykonania tego urządzenia i wydajność energetyczna jest w każdym aspekcie kilkukrotnie lepsze od "solarów".

ODPOWIEDZ