Czy na tym forum zamieścić mało znane opracowania o/i Tesli i inne

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
xyz
-

Czy na tym forum zamieścić mało znane opracowania o/i Tesli i inne

Post autor: xyz » 28 sie 2018, 19:43

Jak w tytule
Mam Newslettery z USA dotyczące energii odnawialnej Ostatnio podano linki do niegdyś utajnionych (?) materiałów / są one w PDF'ach
Jeden największy ma 522 strony i waży 27,7MB .Są one w j. ang .dla przykładu tytuły
tesla -infventions.pdf
tesla -high-freq-coil.pdf
tesla experiments.pdf
how-gravity-works...pdf
i kilkadziesiąt innych czasami pdf na 1 stronę

Chodzi o to może ktoś jest zainteresowany a u mnie się to "kisi" i nie skorzystam
Mogę również zapodać różne albo linki na Newsletter'y albo linki z tych Newsletter'ów już na konkretne rozwiązania aktualnych wynalazców z USA min tych którzy na swój sposób powielili prace Tesli ..
Może jest ktoś kto by z tego skorzystał
Ja jestem do dyspozycji oczywiście wszystko bez żadnych warunków z mojej strony
Chętnie bym to zamieścił gdzieś na forum tak aby było powszechnie dostępne
Pozdrawiam
xyz

Jony130
Moderator

Re: Czy na tym forum zamieścić mało znane opracowania o/i Tesli i inne

Post autor: Jony130 » 28 sie 2018, 20:13

Nie wiem jakie są ograniczenia co do wielkości plików. Musisz sam to sprawdzić.

xyz
-

Post autor: xyz » 29 sie 2018, 11:52

Jony130 Dziękuję za odpowiedź
Gdzie najlepiej to umieścić ? w jakim dziale . Tak by nie burzyć porządku bo często te materiały wchodzą w dziedziny odległe od elektroniki , elektryki , czasami grawitacja czasami , Botanika ( pobudzanie rozwoju roślin prądem elektr ) etc.
Pozdrawiam
zyz

Jony130
Moderator

Post autor: Jony130 » 29 sie 2018, 16:50

Jak dla mnie. Ten dział "Hyde Park" będzie odpowiedni na tego typu materiały.

xyz
-

Post autor: xyz » 30 sie 2018, 10:11

Jony130 dziękuję .Już wklejam
Chciałbym jeszcze być dobrze zrozumiany to co podaję tam to są ciekawostki dość ogólnie traktowane i więcej tam zachęt do kupowania czy to publikacji książkowych czy sprawozdań filmowych z konferencji .
Ale zależy mi na zainspirowaniu czytających a też w tych treściach są namiary na hasła , nazwiska ludzi . Szperając dalej możemy dowiedzieć się więcej .
Poza tym czasami są podawane jakieś sposoby oszczędzania energii które my sami możemy przenieść na nasze podwórko .

Po ilościach wpisów w tym temacie zobaczą Państwo czy jest coś dodane , Nie obiecuję systematyczności i chronologii -Myślałem że tego jest ponad 40 Newsletterów a jest ok 120 .
Ciekawsze będą później gdzie piszą o uzysku 256% czyli jakby sprawność 2,56 (Trudno uwierzyć )

Pozdrawiam
xyz

xyz
-

Post autor: xyz » 31 sie 2018, 18:47

Chciałem zamieścić PDF pn TeslaCompletePatentList.PDF ma 42,2 MB za duży !
Tak testowo znalazłem dowolny PDF o wadze 22 MB też za duży
Nie znalazłem na forum wielkości załączników
W tej chwili próbuję dzielić ten plik na mniejsze tylko nie wiem na jakie ? ....
Już wiem 5 MB ale chyba nie ma sensu obciążać serwery
Napisałem już że kto zainteresowany to wyślę na e-mail
Pozdrawiam
xyz

xyz
-

Post autor: xyz » 10 wrz 2018, 13:45

Nie chciałem zaśmiecać nie elektrycznymi "historiami" mojego tematu z linkami dot wynalazków z USA ale przysłali mi następujący link
https://alsearsmd.clickfunnels.com/optin21310096
W którym ma być potwierdzenie teorii spiskowych rządu USA .
Jaki to ma związek z elektrycznością ; ano odległy ale jest : mianowicie
W kręgach wynalazców też są szerzone teorie iź rządy niektórych państw zmówiły się i nie dopuszczają do upowszechnienia wynalazków dających możliwość odcięcia się od usług Zakładów Energetycznych .
Patrząc na to z farmaceutykami to jest jakieś pośrednie potwierdzenie.
Wkleję treść newsa

To, co właśnie odkryłem, mogło mnie zamknąć w przemyśle farmaceutycznym i ich marionetkach u władzy! Krótko mówiąc, jest to patent rządowy, który przyznaje, że istnieje lek na raka. Lekarstwo w 100% naturalne ... nie wymaga recepty ... i kosztuje mniej niż 1 $!
I jest ZABEZPIECZONY dla zwykłych Amerykanów! Dowód znajduje się właśnie tutaj, w patencie nr 6630507.

Nie uwierzysz w to. Albo co rząd może zrobić. W rzeczywistości każda agencja medyczna z National Cancer Institute do WHO zgadza się: To najlepsza broń przeciwko rakowi, cukrzycy, chorobie Alzheimera i nie tylko! Dlaczego więc zakazali tego codziennym Amerykanom? Kim są odważni pacjenci przeciwstawiający się temu zakazowi - i wykorzystując ten przełom, aby ocalić swoje życie i bliskich? I dlaczego media nie informują o tym? Mam dla ciebie pełną szufladkę w szokującym nowym wideo. Zobacz całą historię:
http://alsearsmd.com/cmd.php?Clk=5625899 Do twojego dobrego zdrowia,
Al Sears, MD, CNS

xyz
-

Post autor: xyz » 12 wrz 2018, 23:36

Mam pytanie do administracji Forum
Dlaczego temat w Hyde Parku z linkami do stron dot wynalazców USA został zablokowany ?
Ja tego jakoś zrozumieć nie potrafię. Jest mi przykro z tego powodu
W czym problem ?

Jony130
Moderator

Post autor: Jony130 » 13 wrz 2018, 15:17

Bo wystarczy już tych linków/reklam do zagranicznych serwerów i ich "pozycjonowania" na tym jak zapewne zauważyłeś "wymarłym" forum.

xyz
-

Post autor: xyz » 13 wrz 2018, 16:57

Jony 130 dziękuję za wyjaśnienie .
Nie znam się na tych sprawach . Jeśli tak piszesz to to oznacza że narażam to Forum na jakieś straty a tego bym nie chciał .
Liczyłem że może ktoś skorzysta z wiedzy którą udostępniają być może nie pójdzie błędną drogą którą już ktoś inny sprawdził .

Z tych wszystkich opisów jake wstawiłem wydaje mi się że to ostatnie opisywane odkrycie Carlosa Beniteza ma największe szanse bowiem kilku wynalazców TWIERDZI ( bo nie musi być prawdą) że wykorzystali te zjawiska i mieli jakieś osiągi ,
Jest jeszcze drugi wynalazek dla którego chcą uruchomić produkcję Wynalazek Tewari'ego gdzie syn podjął to wyzwanie .
Szkoda że nikt tutaj ie podjął polemiki z ideami głoszonymi w Stanach .
Aż szkoda bo Ty widzisz linki i serwery a ja widzę informację którą ktoś może kiedyś wykorzystać .
Ale podporządkuję się .

Mam pytanie czy jest różnica jeśli zamiast linków podawałbym adresy np w takiej formie jak niżej
forum.elportal.pl/posting.php?mode=reply&f=54&t=14042
Czy miało by to wpływ na te serwery i linkowanie ?
Pozdrawiam
xyz

xyz
-

Post autor: xyz » 13 wrz 2018, 22:44

Jony130 czy mogę w jakiś sposób ponaprawiać to z tymi linkami .
Bo mi chodzi o to żeby było ale bez szkody dla tego forum .
Za takie niefrasobliwe zachowanie przepraszam .

Pozdrawiam
xyz

xyz
-

Post autor: xyz » 14 wrz 2018, 0:02

Gdyby ktoś zażyczył sobie całą literaturę dot. Edwina Graya i o Edwinie (patenty wszystkie , listy, wyjaśnienia jak działa jego silnik) to chętnie przekażę kilkadziesiąt różnych plików DOC, PDF, JPG i PNG lub podam link skąd to pościągać .
Wyjaśniam że to ten facet który impulsowo zasilając silnik elektryczny osiągał ponad 200 godzin jazdy (w stałej i ciągłej próbie testowej) bez ładowania W latach 1975 .. Prawdziwość potwierdzona u wielu źródeł
Skończył tragicznie .

es2
-

Post autor: es2 » 16 wrz 2018, 19:26

xyz pisze:
14 wrz 2018, 0:02
Gdyby ktoś zażyczył sobie całą literaturę dot. Edwina Graya i o Edwinie (patenty wszystkie , listy, wyjaśnienia jak działa jego silnik) to chętnie przekażę kilkadziesiąt różnych plików DOC, PDF, JPG i PNG lub podam link skąd to pościągać .
Nie pisz, tylko umieść linki.

Lubię, w wolnych chwilach, poczytać o "silnikach na wodę", których dokumentacja leży zamknięta w sejfach potentatów naftowych, kosmitach znalezionych na Księżycu w locie Apollo 17 i 18, którego nie było, bienergoterapeutach, którzy nie zgadzają się na prosty test, w którym można zainkasować $1e6, o tym, ze lądowanie na Księżycu to mistyfikacja, manipulacji w TotoLotku( akurat temat jest mi znany), itp.

xyz
-

Post autor: xyz » 16 wrz 2018, 20:43

Chciałbym ale mam zabronione czytaj wyżej że jest blokada.
Niestety
A jest to historia jak z kryminału. U Graya bardzo wielu uczonych niedowierzających potwierdziło słuszność i prawdziwość działającego takiego silnika .Pisałem że to ładowanie co 8 dni a dokładniej to 203 godziny ciągłej eksploatacji silnika dopiero ładowanie Podali też że przejeżdża x mil przeliczyłem dało to ponad 900 km przejechanych bez ładowania ze słuszną prędkością ( nie pamiętam powiedzmy normalną na drodze ) używano 4 baterie po 6 V są zdjęcia schematy opisy . Jak ktoś kumaty to powinien skorzystać
mam to w dwóch formach jeden to strona HTML drugi link a w nim linki do ściągnięcia kopi PDF i obrazów
Chodzi o to że mu to pracowało 1974 r piszą że to miało sprawność 99% więc nie jest to cud techniki ;-o))
Pozdrawiam
xyz
ps. idź na forum Cheopsa4 tam masz min dużo moich linków a i innych historii

es2
-

Post autor: es2 » 16 wrz 2018, 22:28

xyz pisze:
16 wrz 2018, 20:43
Chciałbym ale mam zabronione czytaj wyżej że jest blokada.
Blokada na linki ale nie materiały. Umieść w załączniku te rewelacje.

Mnie już nic nie zaskoczy.
Przeżyłem kilka końców świata przepowiadanych przez nieomylnych Nostardamusuów, Sybillę, Majów.
Przeżyłem koniec świata, połączony z upadkiem cywilizacji w postaci braku prądu, wody znikających pieniędzy z kontbankowych 1 stycznia 2000roku.
Kaszpirowski, Nowak i inni bio, zgodnie z moim przewidywaniami, okazali się oszustami.
Kilka "Perpetuum mobile" już widziałem i zgodnie z zasadami fizyki okazywało się to oszustwem.
O wróżbach i innych siłach "nie czystych" nie będę pisał, bo szkoda klawiatury.
Jak usłyszałem o "Złotym pociągu" ogarnął mnie śmiech (jak na Konopielce i micie o "Złotym koniu"), później okazało się to dobrym interesem i darmową reklamą.
Tak samo biznesem był rok 2000 i inne wyżej wymienione sytuacje.

Jestem ciekaw co znowu wymyślono? Na co teraz łapie się frajerów. W jaki sposób się na tym zarabia?

ODPOWIEDZ