Utworzenie nowego działu

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
siekierzyński
Użytkownik

Utworzenie nowego działu

Post autor: siekierzyński » 18 sie 2013, 13:15

Witam,

ostatnio zastanawiałem się nad tym, czy może by nie utworzyć nowego działu na projekty użytkowników, którzy by chcieli się nimi pochwalić. Mam na myśli, aby był dział w którym były by same zrealizowane projekty DIY. Co prawda istnieje taki dział 'DIY - projekty użytkowników forum', ale z tego co widzę, to panuje tam chaos. W sensie są tam i projekty użytkowników i pytania z jakimiś problemami, które de facto powinny być w innym dziale.

Można by było to porozdzielać i dać dział 'DIY - SKOŃCZONE projekty użytkowników forum' i 'DIY - PROBLEMY przy projektach użytkowników forum' czy coś tego typu.

Po prostu chodzi mi o to, aby był dział, w którym można by było pochwalić się tylko i wyłącznie wykonanym przez siebie projektem.

Co powszechna społeczność o tym sądzi? Jakieś słowa krytyki? ;-)

Awatar użytkownika
matrix
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: matrix » 18 sie 2013, 17:16

Coś w tym jest. Poza tym sama nazwa DIY coś mówi, tak?

Awatar użytkownika
siekierzyński
Użytkownik

Post autor: siekierzyński » 18 sie 2013, 17:25

Ja robię projekt, którym będę chciał się pochwalić tu nim, ponieważ sporo osób mi stąd pomogło w realizacji jego. Tylko, że z tego co widzę to nie bardzo jest gdzie...

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 20 sie 2013, 10:20

Nie widzę potrzeby dublowania działów. W wolnej chwili poprzenoszę z tego działu tematy, które nie powinny tam trafić. Jeśli pojawią się tam tematy, które nie powinny się tam znaleźć, proszę użytkowników o zgłaszanie takich rzeczy.

Pzdr.

Awatar użytkownika
siekierzyński
Użytkownik

Post autor: siekierzyński » 20 sie 2013, 10:34

A w jaki sposób to zgłaszać? Via PW?

Przydała by się opcja raportowania tematów/postów.

Awatar użytkownika
tom5555
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: tom5555 » 20 sie 2013, 16:18

Przydała by się opcja raportowania tematów/postów.
Jest przycisk z wykrzyknikiem w górnym prawym rogu. Zawsze myślałem że do tego właśnie służy.

Awatar użytkownika
siekierzyński
Użytkownik

Post autor: siekierzyński » 20 sie 2013, 22:34

Ten przycisk służy do ignorowania danego tematu. Chodzi o to, że jeśli napiszesz w danym temacie, to przy każdej nowej odpowiedzi dostaniesz powiadomienie mailem, że jest nowa odpowiedź w temacie. Aby zablokować to i nie dostawać wiadomości mailowych o nowej odpowiedzi, klikasz właśnie ten krzyżyk.

Jeśli ze strony głównej wejdziesz w 'Zobacz swoje posty', potem na dole masz przycisk 'Ignoruj zaznaczone tematy' (można kliknąć na niego nawet jeśli nie wybrało się tematów do ignorowania), i potem 'Kliknij 'Tutaj żeby zobaczyć swoją liste ignorowanych tematów.' to będziesz mał listę tematów, które sobie zablokowałeś.

To blokowanie tek działało w oryginalnej wersji phpbb by przemo, nie wiem jak jest tutaj, bo może to było przerabiane, czy cuś ;-)

EDIT:

A sorki, faktycznie jest tam wykrzyknik. Pomyliłem to z krzyżykiem na górze tematu. W sumie ja o nim całkowicie zapomniałem, że coś takiego istnieje. Chyba czas zacząć tego używać <cwaniak>. Oczywiście z umiarem :-)
Ostatnio zmieniony 20 sie 2013, 22:43 przez siekierzyński, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Artyliusz
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Artyliusz » 20 sie 2013, 22:42

Widocznie kolega źle spojrzał lub przeoczył. Wykrzyknij znajduje się w skrajnym prawym położeniu górnego prawego rogu, a Ignoruj jest przed nim.
Poza tym po najechaniu kursorem na ten wykrzyknij wyświetla się opis "Zgłoś do Moderatora".
Pozwoliłem sobie zakreślić na żółto ów wykrzyknik z funkcją zgłaszania postu/tematu, a na czerwono podkreślić przycisk "Ignoruj". :D
Załączniki
wykrzyknik.JPG
wykrzyknik.JPG (3.29 KiB) Przejrzano 11030 razy

Awatar użytkownika
siekierzyński
Użytkownik

Post autor: siekierzyński » 20 sie 2013, 22:43

To tera mam pytanie. Zgłaszam 1szy post tematu, który nie nadaje się od działu DIY. Dla czego TU [9716] jest wykrzyknik w 1szym poscie, a TU [12533] go nie ma?

EDIT:

Przydało by się przenieść ten temat: https://forum.elportal.pl/viewtopic.php?t=10073 :P Może kto mnie zaraportować :P

eleata
-
Kontakt:

Post autor: eleata » 18 cze 2015, 20:43

Dział dla twórczości użytkowników to był świetny pomysł.

ODPOWIEDZ