Monter elektronik (Koszalin)

Oferty typu dam pracę/szukam pracy. Tu lądują także propozycje odpłatnego rozwiązania pracy domowej lub wykonania projektu, jeżeli tylko nie wylądują w koszu...
ODPOWIEDZ
Luk35
-
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2009, 12:48
Lokalizacja: z daleka

Monter elektronik (Koszalin)

Post autor: Luk35 » 14 lis 2019, 10:28

Dołącz do pracy w Meden-Inmed Sp. z o.o. w Koszalinie na stanowisku:

Monter Elektronik w Dziale Produkcji Elektronicznej

Miejsce pracy: Koszalin


Zakres obowiązków:


· montaż i uruchamianie elektroniki zgodnie z dokumentacją techniczną,
· obsługa narzędzi i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

· umiejętność dobrego lutowania i identyfikacji komponentów elektronicznych,
· preferowane wykształcenie: elektronika, elektryka (min. średnie zawodowe),
· zdolności manualne,
· umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
· mile widziana umiejętność czytania schematów montażowych i ideowych oraz doświadczenie w montażu układów elektronicznych.

Oferujemy:

· ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku),
· możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uzyskania dodatkowych uprawnień,
· możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
· dofinansowanie do pakietu sportowego po okresie próbnym,
· dofinansowanie do pakietu opieki medycznej po okresie próbnym.

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@meden.com.pl, wpisując w temacie: monter elektronik. www.meden.com.pl

Zapraszamy do składania życiorysów.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Meden-Inmed Sp. z o.o., ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin, e-mail rekrutacja@meden.com.pl. Z Inspektorem Ochrony Danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail iod@meden.com.pl.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych mogą zostać: – uprawnione organy publiczne, – podmioty dostarczające korespondencję, – podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji.

Dane zostaną usunięte niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji. Jeżeli została zawarta odrębna zgoda na dalsze wykorzystanie informacji uzyskanych w procesie rekrutacji, ich usunięcie nastąpi po wskazanym okresie. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Jeśli chcesz byśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Meden-Inmed Sp. z o.o., ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

ODPOWIEDZ