NOD32 czy Kaspersky

Dyskusje na temat sprzętu, konfiguracji, sterowników i oprogramowania.
spark
Użytkownik

Post autor: spark » 14 cze 2009, 16:10

przem188 pisze:Proponuje przeczytać na ten temat to: Link
Nie przyjmowałbym tego jako wiarygodne źródło informacji. Otóż zawsze można dobrać taką grupę wirusów z którymi akurat badany program antywirusowy radzi sobie najlepiej a potem wychwalać go pod niebiosa bo jest najlepszy. Otóż na tym rynku ciężko jest określić jednoznacznie, że ten jest lepszy tamten gorszy. Każda aplikacja radzi sobie względnie różnie z wieloma infekcjami w różny sposób. Za parę dni ew. miesięcy lub przeczytamy gdzie indziej, że z kolei inna grupka naukowców tudzież informatyków zbadała wszelkie możliwe antywirusy i wyłoniła najlepszego i zapewne już nie będzie to NOD. Aczkolwiek tak jak mówiłem, zawsze można dobrać sobie taki zbiór wirusów z którymi dany program radzi sobie najlepiej i określić go mianem - wykrywającym w 100%. Otóż zawsze należy przyjąć też taką wiadomość iż my wiemy tylko o tych wirusach, które dały się złapać przez określoną aplikację, coś jak czarna materia międzygwiezdna niby jest a cholera nikt ją nie widzi dlatego zawsze należy podchodzić do tego tematu z odrobiną dystansu i nie zawierzać się całkowicie jednemu antywirusowi ... Pozdrawiam.

Stałybywalec102

Post autor: Stałybywalec102 » 18 kwie 2010, 21:09

Witam ja od siebie polecam microsoft security essentials bardzo przyjemny antywirus i nie zamula systemu,łatwo go się konfiguruje, tylko wadą jest że ma duże wymagania a tak poza tym to jest ok pozdrawiam

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 19 kwie 2010, 8:58

tylko wadą jest że ma duże wymagania
Jakie duże wymagania? Napisz o co Ci chodzi konkretnie, bo odnośnie tych wymagań to jakaś bzdura chyba...
łatwo go się konfiguruje
Ciekawe co Ty tam konfigurowałeś...

P.S. Nie rozumiem po co dublujesz konta na tym forum, przeczytaj regulamin dokładnie, bo dostaniesz bana i na tym się skończy, nawet w tym temacie wypowiadałeś się przez stare konto, ile nowych jeszcze założysz? I po co to w ogóle robisz?

Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kayron » 19 kwie 2010, 10:41

E.. a ja mam darmowego avasta i też żyję. Prawda jest taka że jak nie ściągasz z netu nielegalnego oprogramowania, to wystarczy.

AlfredKulawy
-

Post autor: AlfredKulawy » 03 maja 2010, 8:40

Ja tam bym polecił Noda32 , nie wiem czy to aktualne (bo dawno nie używałem kasperskiego) ale Kaspersky strasznie muli komputery szczególne te starsze , nod mi działa normalnie i bez problemu

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 04 sie 2010, 10:51

AlfredKulawy pisze:Ja tam bym polecił Noda32 , nie wiem czy to aktualne (bo dawno nie używałem kasperskiego) ale Kaspersky strasznie muli komputery szczególne te starsze , nod mi działa normalnie i bez problemu
Trochę stary temat, ale...
Przestrzegam przed "lewymi" antywirusami ESET'a, bo zazwyczaj w cracku do tego programu jest zawarty trojan, którego "jakoś dziwnie" systsem antywirusowy "nie widzi".
Trafiło mi się kilka kompów z taką crackniętą wersją antywirusów ESET'a i niestety we wszystki komputerach znajdowało się złośliwe oprogramowanie jak i trojany, robaki itp. Ogólnie nie polecam.
Jak chcesz za darmo to polecam MSE lub AVIRA, do AVASTA nie mam przekonania, ale to moja subiektywna opinia.

Zablokowany