Kurs C AVT

To forum jest dla wszystkich pasjonatów mikrokontrolerów AVR Atmela. Wymiana doświadczeń i pomoc dla początkujących w pisaniu programów zarówno w C, Asemblerze jak i BASCOM. Zapraszam znawców tematu, aby pomogli wszystkim początkującym!
ODPOWIEDZ
Peszel
-

Kurs C AVT

Post autor: Peszel » 15 paź 2012, 11:05

Właśnie przyszedł kit i płyta CD nie działa. Jest dla mnie dość oczywiste że nie wyślą mi drugiej bo Ci ludzie obsługi klienta uczyli się u urzędników z PRL.

Mam prośbę żeby ktoś mi wrzucił(albo znalazł w sieci?) obraz płyty. Na chomika albo jakiegoś darmowego, bezproblemowego hosta typu wp albo maxshare.

Tutaj też za mocno na sukces nie liczę ale prędzej mi przypadkowy człowiek pomoże niż tamte ciule.

problem nieaktualny
Ostatnio zmieniony 20 paź 2012, 16:00 przez Peszel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
timo66
Moderator
Kontakt:

Post autor: timo66 » 15 paź 2012, 12:33

Jeśli nowy produkt nie działa to się go reklamuje.

Peszel
-

Post autor: Peszel » 15 paź 2012, 12:50

Kolego ja proszę o pomoc a nie o dobre rady. Wiem że mogę wysłać płytę wartą teraz 50gr, dopłacając za przesyłkę, tracąc nerwy i czas. W nadziei że w czasie krótszym niż miesiąc wyślą mi druga a nie odpiszą że płytę sam zniszczyłem.

W normalnym sklepie odpisali by przepraszam i wysłali drugą płytę, bo tu wartość ma informacja a nie nośnik. Realnie patrząc gdybym chciał wyłudzić DRUGĄ płytę to tak naprawdę NICZEGO nie zyskuję.

Jony130
Moderator

Post autor: Jony130 » 15 paź 2012, 13:25

A jak się ten kurs nazywał ? I kiedy był w EDW?

Peszel
-

Post autor: Peszel » 15 paź 2012, 13:52

http://sklep.avt.pl/p/pl/488617/kurs+pr ... r+w+c.html
Nie wiem kiedy był. Artykuł z układem jest 01.2006. A zależy mi na płycie bo tam wszystko w jednym. Listingi i te sprawy.

Wcześniej jeszcze miałem wątpliwości ale teraz już jestem pewien. NIGDY więcej zakupów w AVT. Chyba że na prawdę wysłali by mi płytę w ciągu kilku dni(a tak zrobili, wysłali). Prawdopodobnie jak postawie krzyżyk na sklepie to Edw też mi się odechce kupować. Szkoda trochę P. Góreckiego bo on pewnie najmniej winny a pośrednio jest twarzą tej firmy.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2012, 16:03 przez Peszel, łącznie zmieniany 1 raz.

Jony130
Moderator

Post autor: Jony130 » 15 paź 2012, 14:38

https://elportal.pl/index.php?module=Con ... d=&ceid=93
To tu od maja 2005 możesz pobrać listingi. A same artykuły na pewno pociemniej stronie internetu odnajdziesz bez problemu. Bo już drugi link w gogle daje poprawny wynik.
Atak w ogóle to dzwoniłeś do nich? I co powiedzieli?

Peszel
-

Post autor: Peszel » 15 paź 2012, 14:48

Dzięki, jest to jakaś opcja chociaż na tej płycie to podobno cuda są. Piszą że programy, filmy... Nie wspominając że zapłaciłem za wygodę posiadania wszystkiego w dogodnej formie w jednym miejscu :sad:
Wysłałem maila i cisza. Z kontaktem telefonicznym też mam bardzo złe doświadczenia. Zresztą wiem że innej odpowiedzi niż "odeślij pan płytę" nie mogę dostać a to wg mnie absurd o czym już pisałem.

Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kayron » 15 paź 2012, 18:21

KURS na pewno znajdziesz na Chomikach, więcej jak pewne, nawet cały obraz ISO płyty tam będzie.
Co do sklepu AVT, kpina to mało powiedziane, bajzel podniesiony do sześcianu, szkoda zachodu na nich.

Wojtek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Wojtek » 16 paź 2012, 5:53

Dziwne - bo ja do tej pory nie miałem problemu, po zamówieniu czegoś jak był akurat problem z dostawą to dzwonią i wyjaśniają z własnej inicjatywy, nawet w przypadku prenumeraty jak nie dostałem czasopisma i napisałem o tym email to za kilka dni dostałem drugi egzemplarz, a wina była tutaj poczty, a nie AVT.

rezasurmar
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: rezasurmar » 17 paź 2012, 10:41

Prenumerata fakt, bez problemu przysyłają kolejny numer, z płytkami PCB dołączanych z prenumeratą też nie miałem do tej pory problemu, ale na KITa czekałem pół roku kiedyś a i tak się okazało potem że już nie mają..... żenada ;).

Czasem mam wrażenie że avt.com.pl to inna firma niż elportal ;).

Peszel
-

Post autor: Peszel » 18 paź 2012, 9:26

Jestem w ciężkim szoku. Właśnie chciałem się wybrać na pocztę, odesłać zepsutą płytę, żeby formalności stało się zadość a tu puka listonosz i przynosi przesyłkę z AVT. Dostałem od nich drugą płytę :shock:

Wojtek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Wojtek » 18 paź 2012, 9:42

Peszel pisze:Jestem w ciężkim szoku. Właśnie chciałem się wybrać na pocztę, odesłać zepsutą płytę, żeby formalności stało się zadość a tu puka listonosz i przynosi przesyłkę z AVT. Dostałem od nich drugą płytę :shock:
No widzisz - nie jest tak źle, moje doświadczenia to tylko potwierdzają.

Awatar użytkownika
gwozdex
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gwozdex » 19 paź 2012, 23:37

:arrow: Peszel
No to teraz by jeszcze wypadało przeprosić za te dwa ostatnie słowa w Twoim pierwszym poście (w tym temacie)...

Peszel
-

Post autor: Peszel » 19 paź 2012, 23:54

Uprzejmy to ja byłem dla nich na początku przygody ze sklepem. Dostałem po dupie. Nazywam rzeczy po imieniu i bez przebierania w słowach manifestuje swoje niezadowolenie z jakości usług w mailach i dostałem płytę.
Myślę że o mojej przyzwoitości wystarczająco świadczy to że napisałem o otrzymaniu płyty i lekcji kultury nie potrzebuje.
Mnie nikt z AVT nie przepraszał a było by za co.

Emocje opadły, nie będę się już pastwił ale dziwny jest ten sklep. Gdyby się przyłożyli do jakości usług, nawet znacznym kosztem to na bank by wyszli na plus(finansowo).

ODPOWIEDZ