analizator widma, J74, JABEL, Poszukuję

Jeśli nie wiesz gdzie można zdobyć poszukiwany element, układ czy urządzenie elektroniczne to pisz.
Linki do sklepów i firm.
ODPOWIEDZ
flyfather
-

analizator widma, J74, JABEL, Poszukuję

Post autor: flyfather » 15 lut 2008, 17:43

Czy ktoś może ma w swoich zapasach zestaw firmy JABEL o symbolu J74 - analizator widma.
Może być luzem lub zmontowany, potrzebny do pracy dyplomowej.
Proszę o odpowiedź na forum lub na mojego mail'a flyfather@gmail.com

Pozdrawiam
Flyfather

Awatar użytkownika
M@ciej
Użytkownik

Post autor: M@ciej » 21 lut 2008, 22:54

Mi pozostała tylko sama dokumentacja,jeśli to może pomóc. Od tego zestawu zaczęła się moja przygoda z analizatorami widma. Jak już pojąłem jak to działa, zrobiłem własny na 16 kanałów. Jakby co,to mogę udost. dokumentację i to,co z niego zostało po upadku. Trzeba by powymieniać powyrywane kondki i skręcić wszystko do kupy, dać mową obudowę.

flyfather
-

Post autor: flyfather » 22 lut 2008, 21:35

M@ciej pisze:Mi pozostała tylko sama dokumentacja,jeśli to może pomóc. Od tego zestawu zaczęła się moja przygoda z analizatorami widma. Jak już pojąłem jak to działa, zrobiłem własny na 16 kanałów. Jakby co,to mogę udost. dokumentację i to,co z niego zostało po upadku. Trzeba by powymieniać powyrywane kondki i skręcić wszystko do kupy, dać mową obudowę.
Dzięki bardzo za informację. Mam dokumentację i jeden zmontowany zestaw na chodzie. Potrzebny mi drugi do aparatury stereo. Mam tylko wyświetlacz. Wzoru płytek (2 szt.) nigdzie nie znajdziesz, bo to robił Jabel 10 lat temu. Nigdzie to nie było publikowane, przynajmniej ja na to nigdzie nie trafiłem. Liczę na to, że może gdzieś u kogoś się uchowało w dolnej szufladzie i po remanencie ktoś się odezwie, o co bardzo proszę. Pozdrawiam, flyfather.

ODPOWIEDZ