Wtyczka do zapalniczki samochodowej- gdzie kupić???

Jeśli nie wiesz gdzie można zdobyć poszukiwany element, układ czy urządzenie elektroniczne to pisz.
Linki do sklepów i firm.
ODPOWIEDZ
energia
-

Wtyczka do zapalniczki samochodowej- gdzie kupić???

Post autor: energia » 10 lis 2007, 18:48

Szukałem cały dzień tu na forum i na necie. Wyniki jednak mnie niezadowoliły, były słabe, właściwie żadne - a przecież w sklepach miejskich z częsciami samochodowymi można takie wtyki dostać.

Jak znacie jakieś adresy sklepów czy producentów to proszę dajcie mi znać. Chodzi mi o dostęp do hurtowych ilości więc rozumiecie że zaopatrywanie się w sklepach miejskich jest bezsensowne ze względu na koszty.

Pozdro.

ZbeeGin

Post autor: ZbeeGin » 10 lis 2007, 20:23

energia
-

Post autor: energia » 11 lis 2007, 8:16

...dzięki.
...a znacie strony jakichś producentów?

P.S. Ta wtyczka z TME z bezpiecznik+led kosztuje 5,99PLN netto. Ja w sklepie w Słupsku kupiłem coś podobnego ale bez leda za 3,50 PLN brutto(!?). Skąd oni to biorą??? Dodam tylko, że wtyczka którą kupiłem ma malutką CZERWONĄ nasadkę. Na czymś takim mi zależy.

Pomóżcie mi.

Pozdrawiam

Jeszcze raz witam...
BĘDĘ TU UMIESZCZAŁ LINKI MOICH POSZUKIWAŃ (może ktoś z was będzie nimi zainteresowany?)

Znalazałem wtyczkę o której napisałem powyżej pod adresem http://www.sklepcb.port2000.pl/index.ph ... ee5d8dd24e
...drogo! Jak już pisałem w Słupsku kupiłem ją za 3,50PLN. Szukam producenta, bo jak wynika z opisu na stronie, producentem jest firma polska. Mam też podstawy sądzić, że posiadają swoją stronę www.

Teraz jest znacznie lepiej...
http://www.laro.com.pl/index.php5?action=sklep&t=3182
...cena ostro spada, ale to wciąż nie producent. Pocieszające jest to, że honorują członków klubu AVT-elektronika (prenumeratorzy EdW- rabat 10%)

Kolejny obiecujący wynik poszukiwań...
http://www.soundpol.pl/index.php?cPath=92
Producenta wciąż nie znalazłem.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2007, 13:49 przez energia, łącznie zmieniany 1 raz.

ZbeeGin

Post autor: ZbeeGin » 11 lis 2007, 10:50

energia pisze:P.S. Ta wtyczka z TME z bezpiecznik+led kosztuje 5,99PLN netto. Ja w sklepie w Słupsku kupiłem coś podobnego ale bez leda za 3,50 PLN brutto(!?).
W pierwszym poście piszesz o zapotrzebowaniu hurtowym. Jeśli kupisz 100szt to cena spadnie do 3,99zł. Więc o co chodzi...?

energia
-

Post autor: energia » 11 lis 2007, 13:47

Rzeczywiście moja prośba na początku była ogólna.

Obecnie moja uwaga skupiła się tylko wkoło tej jednej wtyczki którą można odnależć i zobaczyć pod adresami jak w drugim poście dotyczącym poszukiwań przez które przeszedłem.

Wciąż jednak nie znalazłem producenta tych wtyczek :cry: . Nie mniej już teraz uzyskałem efekt w miarę zadowalający :wink: . Zupełnie zadowolony byłbym gdybym odnalazł producenta. Wtedy cena wahała by się w okolicach ok 1PLN :lol: . Tak myślę, sądząc po cenach dostępnych z ofert pośredników :cool: .

Dlatego moja prośba jest wciąż aktualna ale dotyczy tej jednej jedynej wtyczki z czerwoną nasadką, bezpiecznikiem itd. Jak znacie adres www producenta tych wtyczek to proszę dajcie mi znać. To naprawdę ważne.

Pozdrawiam.

P.S. Cena 3,99 PLN przy 100sztukach nie jest do zaakcetowania. Skoro ja kupuję w sklepie za 3,50 PLN przy 1sztuce to znaczy to że można takie wtyczki kupić grubo, grubo taniej. Ta gra warta jest świeczki :grin: :grin: :grin:

ODPOWIEDZ