Wiek uczestnictwa w szkole konstruktorów

Dyskusje na temat zadań i ich rozwiązań publikowanych w "Elektronice dla Wszystkich" w znanym od lat cyklu "Szkoła konstruktorów".
ODPOWIEDZ
jareks91
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 15 kwie 2005, 13:30

Wiek uczestnictwa w szkole konstruktorów

Post autor: jareks91 » 24 sie 2008, 0:42

Witam,

Mam pytanie czy jest jakiś narzucony wiek uczestników szkoły konstruktorów? Chodzi mi głownie o rozwiązywanie zadań jak to działa lub policz. Bo z tego co widzę to tam przewaga jest bardzo mlodych ludzi w wieku 14 lat.
Czy rozwiązania osob starszych są brane pod uwage gdzie jest granica wieku?

spark
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 25 lis 2004, 15:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: spark » 24 sie 2008, 12:19

Witaj,

Nie ma granicy wieku w Szkole Konstruktorów. Każdy kto ma tylko wolę spróbowania swoich sił może wziąć udział w prezentowanych zadaniach. Szkoła Konstruktorów to idealne miejsce na naukę od strony praktycznej elektroniki dlatego głównie biorą w niej udział ludzie młodzi albo zupełnie początkujący albo już wprawieni w boju lecz także zaczynający swoją karierę konstruktora właśnie od zadań w Szkole. Co prawda, różnica wiekowa jest brana pod uwagę przy przyznawaniu nagród za rozwiązania jednak nic nie stoi na przeszkodzie by i doświadczeni i starsi amatorzy lutownicy brali udział w rozwiązywaniu zadań Szkoły Konstruktorów i konkurowali (co nie zawsze jest takie łatwe) z młodszymi uczestnikami szkoły.

Ze swojej strony serdecznie zapraszam do tego, ze względu na ogrom doświadczenia praktycznego jaki można nabyć w trakcie rozwiązywania zadania, ale także to wielka frajda dla miłośników Elektroniki zarówno analogowej jak i cyfrowej.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ