Biblioteki do Eagle

Czyli dyskusje na temat programów takich jak OrCad, Protel, CircuitMaker, Autotrax, Kicad itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tranzystor
Użytkownik
Kontakt:

Biblioteki do Eagle

Post autor: Tranzystor » 23 wrz 2007, 8:34

Witam,
ostatnio poszukuję najnowszych bibliotek do Eagle z nowymi układami itd :?: Nie wiecie może skąd da się coś takiego ściągnąć :?: Najbardziej interesuje mnie biblioteka z lampami NIXIE, ponieważ nigdy nie potrafię zrobić porządnie rozkładu nóżek na płytce pod te lampy :neutral: Może dlatego, że czasami mi się nie chce :P

Pozdrawiam :smile:

elektron
-

Post autor: elektron » 23 wrz 2007, 15:39

http://www.cadsoft.de/cgi-bin/download. ... /libraries

Jakieś nixie powinny być w bibliotece "tubes"

Awatar użytkownika
przemotronik
Użytkownik

Post autor: przemotronik » 23 wrz 2007, 20:26

Tranzystor pisze:Witam,
ostatnio poszukuję najnowszych bibliotek do Eagle z nowymi układami itd Nie wiecie może skąd da się coś takiego ściągnąć
Zawsze można spróbować zrobić daną bibliotekę samemu, wtedy jest dokładnie dostosowana do Twoich potrzeb. Chociaż jest to robota dość żmudna (wiem, bo próbowałem :roll: )
Tranzystor pisze:Może dlatego, że czasami mi się nie chce
Na to już nie mamy wpływu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tranzystor
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Tranzystor » 24 wrz 2007, 6:10

przemotronik pisze:
Tranzystor pisze:Witam,
ostatnio poszukuję najnowszych bibliotek do Eagle z nowymi układami itd Nie wiecie może skąd da się coś takiego ściągnąć
Zawsze można spróbować zrobić daną bibliotekę samemu, wtedy jest dokładnie dostosowana do Twoich potrzeb. Chociaż jest to robota dość żmudna (wiem, bo próbowałem :roll: )
Tranzystor pisze:Może dlatego, że czasami mi się nie chce
Na to już nie mamy wpływu :mrgreen:
Ostatnio musiałem robić bibliotekę pod jakiegoś AVR i myślałem, że prędzej wyjdę za mąż niż ją zrobię :P Dzięki wszystkim za tą stronkę, nie wiedziałem, że są tak biblioteki do ściągnięcia ;)

Pozdro ;)

Awatar użytkownika
przemotronik
Użytkownik

Post autor: przemotronik » 24 wrz 2007, 9:06

Tranzystor pisze:Ostatnio musiałem robić bibliotekę pod jakiegoś AVR i myślałem, że prędzej wyjdę za mąż niż ją zrobię
No ja też byłem zdesperowany jak musiałem to robić, ale aż takich myśli to nie miałem :wink:
Nie wiem dokładnie, ale może gdzieś na innych stronach w internecie są jakieś biblioteki. W razie czego możesz ustawić drobniejszy raster (Gird) i poustawiać wybrane elementy np. z biblioteki Testpad w potrzebny kształt.
Pozdro

ODPOWIEDZ