Witam mam pewien problemik z plikami płytek w formacie PCB

Czyli dyskusje na temat programów takich jak OrCad, Protel, CircuitMaker, Autotrax, Kicad itp.
Zablokowany
recerkulator
-

Witam mam pewien problemik z plikami płytek w formacie PCB

Post autor: recerkulator » 27 mar 2007, 21:47

Witam
Mam pewien problemik z zassałem sobie parę płytek z tej stronki http://www.edw.com.pl/index.php są one w formacie PCB posiadam program PCB Express w wersji 5.6.0 wersja demo i jak chce sobie załadować projekty płytek z wyżej wymienionej stronki to wyskakuje mi coś takiego Obrazek
co mam z tym zrobić???
Sorki za ten temat ale nie wiedziałem gdzie go umieścić myślę że dałem go w odpowiednie jest miejsce .
Dzięki .
Pozdro

ZbeeGin

Post autor: ZbeeGin » 27 mar 2007, 22:06

Pliki z ELPortalu są w formacie AUTOTRAX PCB. Zatem potrzebujesz programu firmowanego przez PROTEL/ALTIUM (AUTOTRAX, EASYTRAX, PROTEL 99...) lub innego posiadającego import tego typu plików.

recerkulator
-

Post autor: recerkulator » 28 mar 2007, 7:36

ZbeeGin pisze:Pliki z ELPortalu są w formacie AUTOTRAX PCB. Zatem potrzebujesz programu firmowanego przez PROTEL/ALTIUM (AUTOTRAX, EASYTRAX, PROTEL 99...) lub innego posiadającego import tego typu plików.
1000-krotne dzięki :mrgreen: zassam sobie któryś z tych programów co mi podałeś .
Temat do zamknięcia .
Dzięki
Pozdro.

Awatar użytkownika
Koppel
Użytkownik

Post autor: Koppel » 28 mar 2007, 7:47

recerkulator pisze:Temat do zamknięcia .
Zgodnie z życzeniem.... ewentualne odblokowanie - pw do któregokolwiek moderatora.

Zablokowany