Altium Designer 10 - Zaznaczanie zduplikowanych elemantów

Czyli dyskusje na temat programów takich jak OrCad, Protel, CircuitMaker, Autotrax, Kicad itp.
ODPOWIEDZ
cziko65
-

Altium Designer 10 - Zaznaczanie zduplikowanych elemantów

Post autor: cziko65 » 16 mar 2013, 16:03

Witam.

Po ponownej instalacji AD10 (padł system), doprowadziłem go do stanu poprzedniego dzięki kopii "Preferencji". Nie mogę jednak nigdzie ustawić pewnego udogodnienia, które było wcześniej ustawione. W AD9 również ustawiało się to zaraz po instalacji. Nie pamiętam jednak gdzie i jak. Chodzi o podkreślanie czerwonym zygzakiem "Designatora" w schemacie, przy takiej samej wartości, np. "R1", "R1". Obydwa w takim przypadku były podkreślane na czerwono. Przeszukałem wszystko i wszędzie. Nie mogę się tego dokopać.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Jest to dla mnie dość istotne.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

cziko65
-

Post autor: cziko65 » 18 mar 2013, 20:43

Przy okazji poszukiwania tej opcji z podkreślaniem trafiłem na coś lepszego, o czym nie miałem wcześniej pojęcia. Przy kopiowaniu symbolu w schemacie "Designator" wzrasta o kolejny numer (np. D1 po skopiowaniu D2, itd.). Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.

hnoor0011
-

Post autor: hnoor0011 » 09 gru 2015, 13:14

W AD9 również ustawiało się to zaraz po instalacji. Nie pamiętam jednak gdzie i jak. Chodzi o podkreślanie czerwonym zygzakiem "Designatora" w schemacie, przy takiej samej wartości, np. "R1", "R1".

ODPOWIEDZ