Inżynier oprogramowania XProg - błąd niedopasowania, boli?

Jesli jesteś początkującym elektronikiem, to tu z pewnością znajdziesz pomoc. Miejsce dobre do dyskusji nad podstawami elektroniki w zakresie teorii i praktyki.
ODPOWIEDZ
kenty
-

Inżynier oprogramowania XProg - błąd niedopasowania, boli?

Post autor: kenty » 07 wrz 2021, 13:37

Dobrzy ludzie, szukam ostatecznej emerytury, biorąc pod uwagę, że przez ostatnie kilka dni, po zdobyciu programisty xProg-m, miałem problemy z jego uruchomieniem.

Można powiedzieć, że po zapoznaniu się z kilkoma omegle tv ważnymi wskazówkami wywróciłem polsko- i anglojęzyczny internet do camsurf góry nogami, ale ostatecznie nie zająłem się swoim problemem.

Zapytałem programistę z Chin. Jest to klon renderera Xprog-m 5.55 i od początku nie mogłem przeglądać żadnych EEPROM-ów (w zasadzie z tego powodu potrzebuję tego programisty) (testuję na 24C66, 93C66 i 95640 ) omegle xender

Chyba popełniłem błąd, w pewnym wysiłku i założeniu dowolnego wariantu Xprog dokonałem aktualizacji programisty do adaptacji 5.8.2, przypuszczalnie nadmiernej, ale raczej w poprzednich wysiłkach nie byłem w stanie połączyć się z pamięcią.

Najpierw próbowałem przez port USB na Windows 7 64 bit, potem w tym momencie Windows 7 32 bit, od teraz wprowadziłem Windows XP na PC i próbuję sparować przez port RS232. Komputer PC komunikuje się z inżynierem oprogramowania przez port USB i RS232. W postaci programowania 5.8.2 przy próbie przeglądania otrzymuję błąd brakującej deklaracji, w starych odmianach programu np. ten dołączony do developera na kółku np. 5.55 otrzymuję błąd " Match error " .

Czy mógłbyś mi pomóc? Podpowiedź czy poprawka dla tego programisty?

Może ktoś inny powie mi, jakiego inżyniera oprogramowania mógłbym kupić, żeby normalnie przeglądać 95640? Mam kilka angielskich radioodbiorników zniszczeniowych, do których nie mam kodów. Uzyskanie czyjegoś kodu nie jest całkowicie korzystne.

ODPOWIEDZ