Nagrody w EdW

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
ODPOWIEDZ
Nick_2
Użytkownik

Nagrody w EdW

Post autor: Nick_2 » 12 gru 2007, 8:19

Witam
Mam pytanie odnosnie nagrod wysyłanych przez redakcje EdW. Czy ktos juz dostał nagrode za projekt roku 2006? Teoretycznie miały zostac dostarczone do połowy pażdziernika a tu juz mamy połowe grudnia i dalej nic. Moze ktos sie orientuje jakie to mogą byc nagrody za poszczególne miejsca, albo akie były w poprezdnim roku?

Awatar użytkownika
Koppel
Użytkownik

Post autor: Koppel » 12 gru 2007, 10:57

Proszę pisać do redakcji. Wiem, że redakcja ma teraz wyjątkowe zamieszanie, głównie ze względu na zmianę siedziby - proszę wiec o trochę wyrozumiałości. Nie zmienia to faktu, że jeśli nagrody nie dotarły - proszę naciskać, najlepiej mailowo, bezpośrednio do redakcji.

Awatar użytkownika
Kulpina
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Kulpina » 12 gru 2007, 16:18

Ja nawet bym radził telefonicznie, bo można szybciej i więcej wyjaśnić. ostatnio np. dowiedziałem sie że nie dostałem jeszcze honorarium za projekt bo jak sie okazało podałem imie taty w folmularzu z podatkiem (nie mam nipu itp.) i myślano że to nie mój...

ODPOWIEDZ