Parter czy ostatnie piętro

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
ODPOWIEDZ
calour
-

Parter czy ostatnie piętro

Post autor: calour » 04 sie 2022, 13:33

Rozglądam się za nowym mieszkaniem i sporo ofert jest w nowym budownictwie na parterze z ogródkiem lub na ostaniem piętrze. Czy ktoś ma takie mieszkanie i mógłby powiedzieć czy są jakieś problemy czy to tylko stereotypy?
Parter: zimno od podłogi, mnóstwo owadów z mieszkaniu, brak prywatności, itp. Ostatnie piętro: gorąco latem, zimno zimą, itp.

Jogno
-

Re: Parter czy ostatnie piętro

Post autor: Jogno » 05 sie 2022, 7:27

4 lata temu szukałam mieszkania deweloperskiego na parterze właśnie. Oglądałam parę z każdej strony i jakoś przestało mi się podobać. Dźwięki z dworu, jakoś ciemno, głosy z mieszkań parterowych unosiły się na całym podwórku, zapach psich, kocich odchodów, zapach ze śmietników pod oknami, rozmowy na ławeczkach... Chodziłam na to osiedle kilkakrotnie i obserwowałam. I co? Wybrałam tam mieszkanie na ostatnim piętrze gdzie mam spokój i nikt nie tupie mi w sufit, nic od sąsiadów nie laduje na moim tarasie, nikt nie kręci się po korytarzu .... Itd.

ODPOWIEDZ