Tablet graficzny. Który warto wybrać?

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
ODPOWIEDZ
qianjia
-

Tablet graficzny. Który warto wybrać?

Post autor: qianjia » 19 paź 2018, 7:15

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś tabletu graficznego. Dla przyjemności bawię się nie raz w Photoshop lub w Ilustratorze.

Co możecie polecić na początek? Co do budżetu, to jako, że chcę przede wszystkim to wypróbować, chcę aby był możliwie najmniejszy.

Czy tylko Wacom? Co jeszcze można brać pod uwagę .

na przykład XP-Pen :

Pozdrawiam,

papier89
-

Re: Tablet graficzny. Który warto wybrać?

Post autor: papier89 » 22 paź 2018, 12:12

Hej! Czy ktoś Ci może odpisał odnośnie pytania o tablet? Sam też zastanawiam się nad kupnem, jednak da pomocą tego sprzętu da się znacznie więcej. Niestety średni o się znam na sprzętach elektronicznych dlatego szukać po forach informacji w takich sprawach. Na co dzień zajmuję się pisaniem o wózkach widłowych i czasami przydałyby się dobre ilustracje.

Mirro1
-

Post autor: Mirro1 » 30 paź 2018, 18:39

Cześć,
Długo zastanawiałem się czy zakup tabletu graficznego ma jakiś sens. Poczytałem trochę, przejechałem się na targi gdzie udało mi się kilka przetestować. Wybór padł na XP-PENA bo nie chciałem inwestować zbyt dużo także kupiłem model DECO 03.
Najwygodniejszy ze wszystkich dla mnie, posiada fajne bajery które skonfigurowałem sobie pod siebie no i duży obszar roboczy. Z tego co wiem może pracować bezprzewodowo, ja używam kabla.

Awatar użytkownika
KrzysiekK
Użytkownik

Post autor: KrzysiekK » 01 lis 2018, 9:17

Czy o tablety graficzne nie lepiej zapytać na forum dla grafików, a nie elektroników? Kolejne lokowanie produktu w treści postów i pozycjonowanie ich w wyszukiwarkach?

Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kayron » 02 lis 2018, 20:09

Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach popadamy trochę w paranoję. Pomijam już syf jaki narobiło RODO, które że komo na nas chronić.
Jak mamy dyskutować swobodnie o różnych produktach, skoro każdy link czy informacje będziemy od razu przypinać pod reklamę czy lobbowanie?
Wrzućmy trochę na luz. Rozumiem usuwanie bezpośrednich wpisów reklamujących, ale nie róbmy znowu wojny o wszystko, żyjemy naprawdę już z zwariowanych czasach nie dorzucajmy więcej do tego tygla.

Awatar użytkownika
KrzysiekK
Użytkownik

Post autor: KrzysiekK » 04 lis 2018, 20:30

No właśnie dajmy się zwariować (krypto)reklamie. Tego rodzaju tematy zakładają osoby mające w dorobku jeden lub kilka postów z kategorii potrzebuję kupić przedmiot A, którego producenta polecacie X czy Y. Model V czy Z? Często są to poruszane "branże" zupełnie niezwiązane z elektroniką. W ten sposób z Forum robi się śmietnik i ktoś szukając informacji w internecie co kupić żonie na prezent (jakby własnego rozumu nie miał i własnej żony nie znał, ale użytkownicy forum już znają jego żonę i wiedzą jakie ma upodobania) trafi na forum dla elektroników. Przy okazji lokowanie nazw produktów, nazw firm, czy wprost linki do stron z konkretnymi produktami pewnych firm. Tylko czekać jak piekarze będą zakładali tu tematy z pytaniami do elektroników jak dopracować przepis na chleb, a glazurnicy będą wymieniać z elektronikami fachowe uwagi na temat prawidłowego układania kafelków w kuchni czy łazience.

ODPOWIEDZ