Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
matrix
Użytkownik
Kontakt:

Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze

Post autor: matrix » 21 maja 2017, 17:03

Pytanie jest takie, bo chciałem zmodować sobie kolory kabli od zasilacza komputerowego. I tu dochodzimy do sedna sprawy czyli pytania:
Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze by moża było wykonać coś takiego jak na poniższym filmie ?

-> FILM <-

m75
-

Re: Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kol

Post autor: m75 » 22 maja 2017, 9:22

matrix pisze:Pytanie jest takie, bo chciałem zmodować sobie kolory kabli od zasilacza komputerowego. I tu dochodzimy do sedna sprawy czyli pytania:
Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze by moża było wykonać coś takiego jak na poniższym filmie ?

-> FILM <-
Wstukałem za kolegę na znanym polskim portalu aukcyjnym frazy "oplot kabla peszel plecionka" oraz "Kabel w oplocie"i wyrzuciło mi multum linków.

Awatar użytkownika
matrix
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: matrix » 22 maja 2017, 16:53

m75 pisze:Wstukałem za kolegę na znanym polskim portalu aukcyjnym frazy "oplot kabla peszel plecionka" oraz "Kabel w oplocie"i wyrzuciło mi multum linków.
Stukałem i też znalazłem, ale miałem nadzieję że podacie koledzy jeszcze kilka innych linków bo być może było by taniej.
No i przede wszystkim na alle... znalazłem tylko białe złącza molex24 i molex6 a ja wolał bym czarne.
Notabene, jaka jest średnica (grubość) tych oplotów ?

ODPOWIEDZ