Jak usprawnić proces pakowania paczek w sklepie internetowym

Czyli miejsce, w którym można poruszać tematy nie dające przyporządkować się do pozostałych działów ale uwaga tutaj również obowiązują przyjęte zasady na forum
ODPOWIEDZ
zdr
-

Jak usprawnić proces pakowania paczek w sklepie internetowym

Post autor: zdr » 20 lip 2021, 13:20

Jak w temacie. Zastanawiam się nad systemem premii oraz kar dla pracowników pakujących. Mamy sporo błedów i chcę ich uniknąć bo wiadomo - błędy kosztują.
Jak to ogarnąć?

Czy odejmować pieniądze za każdy bład? Czy może jednak dać jakieś wieksze premie?

Pietrz
-

Re: Jak usprawnić proces pakowania paczek w sklepie internetowym

Post autor: Pietrz » 21 lip 2021, 6:35

Ja ostatnio dałem po tysiaczku premi bo był ciężki miesiąc, plus na koniec roku na święta też daję po tysiaczku i ludzie zadowoleni. nie ma kar za pomyłki, raczej pytany co zmienić aby było mniej pomyłek (opisy produktów na paragonie, nazwy, ułożenie towaru) - jak czasem czas goni to się ludzie mylą, normalna rzecz, karami jeszcze nikt pracowników nie zmotywował.

Poza tym jakie masz oprogramowanie na magazynie? Może dobrze byłoby wprowadzić jakaś porządną logistykę magazynową która pomoze skuteczniej lokalizować paczki? Poza tym czy paczki są etykietowane i czy stosujesz w firmie czytniki kodów kreskowych? Nie są one drogie, a znacznie usprawniają prowadzenie sklepu internetowego. W większych sklepach jest to juz standard. W firmie pomogą dobrac odpowiedni czytnik https://general-id.pl/

ODPOWIEDZ