Czy dostanę się na studia techniczne?

Tutaj jest możliwa wymiana informacji na temat wszystkich szkół, w których prowadzone sa zajęcia z elektroniki, nawet jesli byłyby to tylko zajęcia dodatkowe. Można również dzielić się swoimi wrażeniami z nauki w takich szkołach, może to ułatwić innym podjęcie decyzji o wyborze szkoły.
Awatar użytkownika
Luminofor
Użytkownik

Post autor: Luminofor » 11 lut 2010, 19:51

Tak, na EiT na PP są zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki, nawet w nich uczestniczyłem, ale o ich poziomie nie będę się wypowiadał - byle by przerobić materiał, byle szybko, a czy ktoś coś z tego wyniesie to już ich nie obchodziło...

Więc albo samemu się nadrobi część materiału, albo będzie ciężko.

Jagur
-
Kontakt:

Post autor: Jagur » 01 mar 2010, 13:22

Tak naprawdę to nie przejmuj się wypowiedziami powyżej jestem na piątym roku na PP wydział Elektryczny i z matmy z liceum przydało mi się operacje elementarne takie jak mnożenie i podstawowe wiadomości o funkcjach i trochę algebry chociaż i tak zaczyna się ją od podstaw, dopiero rzeczy których uczą już na studiach na matmie przydają się, więc jeśli jesteś spostrzegawczy i w miarę pojętny to nie jesteś bez szans a jak idziesz na zaoczne to już w ogóle, na zaocznych robi się 1/8 materiału co na dziennych. O rekrutacje się nie bój bo w tym roku nawet na dziennych zostały kierunki nie obsadzone do końca i robili 2 dodatkowe rekrutacje, oczywiście nie na kierunkach takich jak informatyka, Automatyka i Robotyka, czy Elektrotechnika ale zawsze:).

Zablokowany