Jaka uczelnia ?

Tutaj jest możliwa wymiana informacji na temat wszystkich szkół, w których prowadzone sa zajęcia z elektroniki, nawet jesli byłyby to tylko zajęcia dodatkowe. Można również dzielić się swoimi wrażeniami z nauki w takich szkołach, może to ułatwić innym podjęcie decyzji o wyborze szkoły.
Zablokowany
Barto
-
Kontakt:

Jaka uczelnia ?

Post autor: Barto » 10 lip 2009, 23:03

Witam,jestem po technikum elektronicznym i chciałbym poszerzyć swoje horyzonty w innej dziedzinie niż elektronika,choć trochę zbliżonej do niej.Wybieram się na Elektrotechnikę i mam dylemat miedzy następującymi uczelniami Pwr, AGH i PPoznańska.Poznań ma bardzo ciekawe specjalizacje ale nie wiem jak wygląda poziom tej uczelni w porównaniu do reszty wyżej przedstawionych szkół wyższych których nikomu nie trzeba reklamować. Jakie sa perspektywy pracy po tym kierunku i jak edukacja na tych uczelniach ma sie w rzeczywistości bo wiadomo że każdy chwali swoje ;] Prosiłbym o opinie ludzi którzy uczyli się lub uczą się na tych uczelniach.Którą byście polecili ?
Dzieki ;]

Awatar użytkownika
Luminofor
Użytkownik

Post autor: Luminofor » 11 lip 2009, 11:26

Wiesz każda z tych uczelni PP, PWr, AGH jest w czołówkach rankingów, każda z nich jest dobra.
Ja studiuję na PP (Elektronika i Telekomunikacja) i mogę powiedzieć, że nacisk jest kładziony na c++ i sprawne rachowanie.

Barto
-
Kontakt:

Post autor: Barto » 15 lip 2009, 19:42

Widzę,że temat raczej się nie rozwinął.... Jest może toś na tym forum z wydziału elektrycznego z PWr ?

Kuna
Użytkownik

Post autor: Kuna » 28 gru 2009, 12:06

Witaj,
praktycznie każda uczelnia ma identyczny program i przedmioty. Wszystko jest unormowane i na jakiekolwiek odstępstwa od standardu potrzebna jest zgoda ministerstwa. Tak więc według mnie najwięcej zależy od Twojego zaangażowania w naukę, oraz wkład własny poza zajęciami.

Zablokowany