Szkoła wyższa w Krakowie

Tutaj jest możliwa wymiana informacji na temat wszystkich szkół, w których prowadzone sa zajęcia z elektroniki, nawet jesli byłyby to tylko zajęcia dodatkowe. Można również dzielić się swoimi wrażeniami z nauki w takich szkołach, może to ułatwić innym podjęcie decyzji o wyborze szkoły.
ODPOWIEDZ
unikori
-

Szkoła wyższa w Krakowie

Post autor: unikori » 09 wrz 2019, 10:41

Szukając uczelni w Krakowie warto postawić na rozwój i naukę aby to nie był czas zmarnowany jedynie dla papierka. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki, którą ukończyłem jako inżynier. Dała mi fajne spojrzenie na wiele dziedzin informatyki, elektroniki i ekonomii. Stawiają tam w szczególności na wygodę studenta a nie nauczyciela, dlatego plan zajęć jest dobrze rozpisany aby mieć jak najwięcej wolnych dni a także nauczyciele mają skrupulatnie do nauki.

Paprotnik8877
-

Re: Szkoła wyższa w Krakowie

Post autor: Paprotnik8877 » 15 sty 2021, 9:26

Sorry, ale wszystkie wyższe szkoły nie są miejscami, gdzie faktycznie możesz się rozwinąć i wykorzystać potencjał.

Jeśli studia związane z nagłośnieniem, elektroniką, etc. w Krakowie, to lepszej uczelni niż AGH nie znajdziecie. Na drugim miejscu uplasowałbym Politechnikę Krakowską. I to tyle z uczelni, które oferują dobre techniczne kierunki.

Ja natomiast szukam czegoś w klimacie medycyny estetycznej, aby móc w przyszłości wykonywać takie zabiegi. Która szkoła w Krakowie kształci w tym kierunku?
Ostatnio zmieniony 18 lut 2021, 9:53 przez Paprotnik8877, łącznie zmieniany 1 raz.

Babinka
-

Post autor: Babinka » 24 sty 2021, 13:57

Jeśli chodzi o Kraków,to śmiało można powiedzieć,że jest to miasto nastawione na studentów,miasto kochające ludzi wykształconych,mających własne pomysły i ciekawe rozwiązania.
Poszukując uczelni w Krakowie,warto sprawdzić ofertę WSZiB https://www.wszib.edu.pl/studia/zarzadzanie/
Jest to placówka znana,ceniona,ucząca swoich studentów efektywnego myślenia,wychowująca ich na ludzi odważnych i pewnych siebie.

wittko
-

Post autor: wittko » 29 sty 2021, 16:24

Babinka pisze:
24 sty 2021, 13:57
Jeśli chodzi o Kraków,to śmiało można powiedzieć,że jest to miasto nastawione na studentów,miasto kochające ludzi wykształconych,mających własne pomysły i ciekawe rozwiązania.
Poszukując uczelni w Krakowie,warto sprawdzić ofertę WSZiB https://www.wszib.edu.pl/studia/zarzadzanie/
Jest to placówka znana,ceniona,ucząca swoich studentów efektywnego myślenia,wychowująca ich na ludzi odważnych i pewnych siebie.
zaciekawiło mnie to, w jaki sposób uczelnia wychowuje studentów?

ODPOWIEDZ