ZSE Kielce - poziom, opinie, rekrutacja.

Tutaj jest możliwa wymiana informacji na temat wszystkich szkół, w których prowadzone sa zajęcia z elektroniki, nawet jesli byłyby to tylko zajęcia dodatkowe. Można również dzielić się swoimi wrażeniami z nauki w takich szkołach, może to ułatwić innym podjęcie decyzji o wyborze szkoły.
ODPOWIEDZ
superhiro2
-
Kontakt:

ZSE Kielce - poziom, opinie, rekrutacja.

Post autor: superhiro2 » 23 lis 2012, 19:42

Witam mam dylemat czy iść do technikum elektronicznego w Kielcach.
Mam kilka pytań odnośnie tej szkoły.
Jaki tam jest poziom wymagań?

Czy mając około 120 pkt można tam się dostać (polski 3 matma 6 infa 6 język 4 reszta to egzaminy)?

Czy mając 3 z polskiego i historii dam sobie tam rade? Czy raczej nie?

Ja do tej szkoły chciałbym iść i to bardzo lubię elektronikę i mam kilka urządzeń na karku.

PS. Wie ktoś kiedy są dni otwarte w ZSE Kielce? Bo jakoś u nich na stronie nie pisze.

majki94
-
Kontakt:

Post autor: majki94 » 30 gru 2012, 2:57

Witam.
Jesli interesujesz sie na prawde elektronika i lubisz, to jest to dla Ciebie najlepsza szkola :) Aktualnie sam jestem uczniem Elektryka i zlego słowa nie powiem o szkole:) Jesli w miare ogarniasz matme i fizyke i ogulnie scisle przedmioty to nie bedziesz mial problemów ,a o oceny sie nie martw spokojnie sie załapiesz z polskim i historia nie mam problemów choć orlem nie jestem :) Polecam Ci również internat bo dojeżdżanie codziennie z Włoszczowy to cieżka sprawa, a cos o tym wiem :)
Pozdrawiam
Majkel

ODPOWIEDZ