Prenumerata

Jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące bieżącego lub archiwalnych numerów "Elektroniki dla wszystkich" lub zauważyłeś błędy czy nieścisłości to jest to odpowiednie miejsce aby o tym napisać.
Awatar użytkownika
kildas
-

Prenumerata

Post autor: kildas » 02 sie 2005, 15:13

Mam pytanie mianowicie: W tym miesiącu kończy mi się prenumerata (EDW) co muszę zrobić na nowo zamówić czy da się jakoś kontynuować tą którą mam?
PS: Jak zamawiać gratisowe numery archiwalne dołączane do prenumeraty (jeśli jest się w klubie avt)?

Wojtek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Wojtek » 02 sie 2005, 17:09

Przeczytaj co jest napisane tutaj oraz tutaj

Sebastian RCS
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Sebastian RCS » 03 sie 2005, 12:01

Kod: Zaznacz cały

*dokonując przedpłaty na konto bankowe AVT
Przedpłatę (w kwocie równej sumie zamówionych czasopism - ceny w internetowym sklepie AVT)
należy przekazem pocztowym lub przelewem bankowym przesłać na nasze konto:
Bank MILLENNIUM S.A.
02 1160 2202 0000 0000 3846 5342
W naszych czasopismach (tam gdzie piszemy o prenumeracie) znajdują się wzory blankietów ułatwiające dokonanie takiej przedpłaty. Jeśli wykaz zamówionych numerów nie mieści się w dokumencie wpłaty, to prosimy o przesłanie takiego wykazu (wraz z danymi osoby zamawiającej) na nasz adres: prenumerata@avt.com.pl
Czasopisma prześlemy po wpłynięciu przelewu na nasze konto.
zaleta: niskie koszty dodatkowe (ok. 3zł za przekaz)
wada: dłuższy czas oczekiwania
Czy ja dobrze zrozumiałem: Jeżeli sobie złożę zamówienie na jakieś elementy elektroniczne z wyd. AVT, to także w przypadku przedpłaty na konto nie zapłacę za przesyłkę, jedynie te 3 złoty za pieniędzy przekazanie?

nobius
-
Kontakt:

Post autor: nobius » 03 sie 2005, 12:55

nie, nie...chyba zle zrozumiales - dotyczy to prenumeraty. Przeczytaj to ponownie :roll:

Sebastian RCS
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Sebastian RCS » 03 sie 2005, 12:59

Przeczytałem ponownie i zrozumiałem to, co wcześniej.
Ta przedpłata odnosi się do numerów archwialnych zamawianych przez nie-prenumeratora.
Czyli wpłaca się akonto daną sumkę za czasopisma archiwalne, które odnajdziemy na stronie sklepu.avt.pl (czy jakoś tak ten adres). I przy wpłacie pieniędzy w punkcie, np. banku uiszczamy kwotę za przesłanie pieniędzy. A AVT nie bierze ani grosza więcej, czyli nie liczy sobie za przesyłkę.
Czy mam rację?

nobius
-
Kontakt:

Post autor: nobius » 03 sie 2005, 14:05

w sumie to chyba ja tez zle przeczytalem ale ty takze :) dotyczy to tylko czasopism zamawianych w sklepie avt ale nie ma mowy o elementach elektronicznych. Prenumeratorzy maja jednak wieksze przywileje: moga nabyc numery archiwalne nie tylko tego czasopisma co prenumeruja juz za 1 zł, albo korzystac z darmowej przesylki plytek drukowanych o wartosci do 40 zl co miesiac (za plytki oczywiscie placisz a za przesylke juz nie :D ), dostajesz tez rabat chyba 10 % jesli sie nie myle na produkty w sklepie avt...

Sebastian RCS
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Sebastian RCS » 05 sie 2005, 15:54

Planuję rozpocząć prenumeratę Elektroniki dla Wszystkich, ale mam wątpliwości, co do samego dostarczania przez pocztę gazety. Jak to jest? Listonosz normalnie wkłada w furtkę/skrzynkę gazetę, zgniatając ją przy tym? Czy dostarcza "do ręki"?
Jakie są wasze zdania nt. prenumeraty EdW. Każda opinia prenumeratora będzie dla mnie pomocna w dokonaniu decyzji.

nobius
-
Kontakt:

Post autor: nobius » 05 sie 2005, 16:07

pierwszy nymer dostalem w kopercie. musialem go osobiscie odebrac na poczcie, poniewaz musialem zaplacic za prenumerate odbierajac pierwszy numer. teraz dostaje kazdy nr zapakowany w folie, nie dostaje nr do reki ale listonosz zostawia go w skrzynce (trzeba miec wieksza skrzynke zeby nie musial za bardzo zginac) - u mnie zazwyczaj zgina w polowie ale i tak tego pozniej nie widac wiec nie ejst tak zle :) to tyle na temat odbioru prenumeraty i moich obserwacji poczty polskiej 8)

Sebastian RCS
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Sebastian RCS » 05 sie 2005, 16:14

A ko[ż]ystasz/łeś z przywilejów dla prenumeratorów?
Jeżeli tak, to m.in. jakiego?

Awatar użytkownika
radzio
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: radzio » 05 sie 2005, 20:15

:arrow: Sebastian RCS - prenumerata to męka dla gazet! O ile EdW jeszcze jakoś znosi zabawy z listonoszem, to EP już gorzej.. zawsze przez tydzień od dostrarczenia do domu prostuje ją pod sporym naciskiem :lol: A tak pozatym to prenumerata fajna jest, gazeta pod drzwi, szkoda tylko że kilka dni po tym jak ją przeczytam w salonie z prasą :?
Co do przywilejów : 1+1 = 3 (ale musisz dwie gazety prenumerować, trzecia gratis), rabat 10% na zakupy w AVT.. i wiele innych (ja w zasadzie z tych tylko korzystam)

nobius
-
Kontakt:

Post autor: nobius » 05 sie 2005, 21:10

numery specjalne EdW masz za 50% jak narazie byly chyba tylko ''AUDIO" i "KURS BASCOM" numery archiwalne masz za 1 zl za egzemplarz...nie tylko tej gazety ktora prenumerujesz (ale dopiero po pol roku mozesz je nabyc za taka cene) poza tym mozesz co miesiac dostawac jededn nr archiwalny za darmo. a poza tym jak ktos wspomnial w poprzednim poscie - znizka 10% w sklepie AVT

i jeszcze jedno - mozesz kupic co miesiac plytki drukowane kitow AVT do wartosci 40 zl nie placac przy tym za wysylke (przysla ci z prenumerata)...chyba wszystko :) ale nie jestem pewien

korzystam z wielu tych przywileji...bo dlaczego by nie korzystac jesli moge sporo zaoszczedzic :)

Sebastian RCS
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Sebastian RCS » 06 sie 2005, 8:23

nobius pisze:numery archiwalne masz za 1 zl za egzemplarz...nie tylko tej gazety ktora prenumerujesz (ale dopiero po pol roku mozesz je nabyc za taka cene) poza tym mozesz co miesiac dostawac jededn nr archiwalny za darmo
Czyli jeżeli teraz rozpoczął bym sobie prenumeratę tę na pół roku (za pół darmo), to mogę już im dać znać, który nr archiwalny (sprzed lipca 2004 r.) bym chciał otrzymać? Mógłbym już teraz przy zamówieniu prenumeraty zamówić jednocześnie nr-y Elektronika PLUS (2 części w cenie dla prenumeratorów) oraz czy mógłbym już skorzystać z przywilejów upustowych dla prenumeratorów. (Jeżeli nie wiecie, nic nie szkodzi, w takim razie odezwę się bezpośrednio do... no właśnie do kogo? Do AVT, czy EdW?)
A odnośnie tych nr archiwalnych za złotówkę, to gdzie o tym pisze, że trzeba przynajmniej mieć pół roku prenumeratę. Szukałem, ale nie mogłem nigdzie tego znaleźć.

Awatar użytkownika
Ertew
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ertew » 06 sie 2005, 11:27

nobius pisze:i jeszcze jedno - mozesz kupic co miesiac plytki drukowane kitow AVT do wartosci 40 zl nie placac przy tym za wysylke (przysla ci z prenumerata)
no to uważal na nią
radzio pisze:prenumerata to męka dla gazet! O ile EdW jeszcze jakoś znosi zabawy z listonoszem, to EP już gorzej.. zawsze przez tydzień od dostrarczenia do domu prostuje ją pod sporym naciskiem
bo jak ci złoży na pół to płytka pęknie jak ją zamuwisz.
Acha co do 1+1=3 to zorientowałem się po 4 miesiącach :oops: od prenumeraty unijnej i w iednej foli przysłali mi 5 elektroników a teraz to 3: EP+elektronik+przegląd elektroników czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
radzio
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: radzio » 06 sie 2005, 11:32

M@rek pisze:bo jak ci złoży na pół to płytka pęknie jak ją zamuwisz.
Akurat zamawiam bez płyt, ale i tak gazeta jest wystarczająco zmasakrowana :(

Awatar użytkownika
Ertew
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ertew » 06 sie 2005, 11:56

To tak na zapas, a płytka od supergadżet świetlny tak ta od led a nie główna, jest bardzo podatna na złamania

ODPOWIEDZ