Wyświetlanie informacji o użytkowniku forum.

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
Zablokowany
K_o_n_r_a_d
Użytkownik

Wyświetlanie informacji o użytkowniku forum.

Post autor: K_o_n_r_a_d » 08 cze 2009, 8:23

Ile razy zajrzę na to forum, tyle razy nie mogę zrozumieć co miał na celu ktoś usuwając informacje o użytkowniku wyświetlane obok wypowiedzi.
Chodzi mi o Dołączył i Posty.
Czy to za bardzo obciąża serwer, czy coś innego?

Awatar użytkownika
Luminofor
Użytkownik

Post autor: Luminofor » 08 cze 2009, 13:12

Dołączył się wyświetla, a co do licznika postów - jest w profilu. Nie wiedzieć czemu, adminom przeszkadzał on w polu obok wypowiedzi.

Może stwierdzili, że ktoś nabija posty dla licznika, nie wiem. Dla mnie to bez różnicy, forum jest od tego, żeby sobie pomagać, wymieniać się doświadczeniem a nie prześcigać w postach. Mam coś do napisania - piszę - proste. Nie wiem - nie piszę. Nic na siłę.

Awatar użytkownika
lutownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: lutownik » 08 cze 2009, 13:21

A wie ktoś kiedy można sobie ustawic ten napis pod nickiem??

Awatar użytkownika
Luminofor
Użytkownik

Post autor: Luminofor » 08 cze 2009, 13:24

lutownik pisze:A wie ktoś kiedy można sobie ustawic ten napis pod nickiem??
Z tego co wiem to od jakiejś ilości postów, ale to aż tak niezbędne do życia jest?
Podpis w sygnaturce nie starcza?

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 08 cze 2009, 13:32

pierdoły... podpisy liczniki i inne ustrojstwa...
po co to? żeby urodziło się kolejne kółko wzajemnej adoracji... po to tylko.
moim zdaniem dobrze że nie ma tych głupot bo ludzie by zaczeli pisać bzdury tak jak na elektrodzie. liczniki postów, pomógł... bez sensu

K_o_n_r_a_d
Użytkownik

Post autor: K_o_n_r_a_d » 08 cze 2009, 14:25

Nie wiem skąd się bierze od razu mysl, że ten licznik tylko służy do nabijania i ścigania się.

Nie chodzi mi o jakiekolwiek nabijanie postów, ale ja mam zwyczaj zapamiętywania użytkowników, którym pomagam i w jakiś sposób sobie ich kojarzyć a ta informacja bardzo jest użyteczna.

Sam NIE ZNOSZĘ ludzi piszących tylko po to, aby "nabić licznik" a po tym co dotychczas na jakimkolwiek forum napisałem widac, że tego nie robię.

Awatar użytkownika
timo66
Moderator
Kontakt:

Post autor: timo66 » 08 cze 2009, 14:49

Witam
Po ostatniej wielkiej kłótni [ w okolicach czasowych zmiany napięcia na 110V, sposobu na dorobienie i chyba zbyt wielkiej surowości adminów :twisted: ] została wyłączona opcja [POMÓGŁ] i wyświetlanie listy postów . Powodem tego było bezsensowne [co poniektórych] nabijanie postów . Po wyłączeniu tych funkcji ów fenomen ustał - co fajnie widać w statystykach i "nabijanych postach". Co do zapamiętywania osób to z tego co widzę awatary są unikatowe i nie powtarzają się :wink: - fakt że nie wszyscy je maja , no ale... :mrgreen:

Awatar użytkownika
lutownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: lutownik » 08 cze 2009, 16:38

Luminofor pisze:Z tego co wiem to od jakiejś ilości postów, ale to aż tak niezbędne do życia jest?
Tak tylko zapytałem przy okazji.

Awatar użytkownika
joon
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: joon » 08 cze 2009, 17:57

Luminofor pisze:Dołączył się wyświetla, a co do licznika postów - jest w profilu. Nie wiedzieć czemu, adminom przeszkadzał on w polu obok wypowiedzi.

Może stwierdzili, że ktoś nabija posty dla licznika, nie wiem. Dla mnie to bez różnicy, forum jest od tego, żeby sobie pomagać, wymieniać się doświadczeniem a nie prześcigać w postach. Mam coś do napisania - piszę - proste. Nie wiem - nie piszę. Nic na siłę.
Wiesz czemu przeszkadzało to adminom, razem wszczęliśmy kłótnie przez którą odszedł jeden mod.
Licznik pomógł zniknął też z naszej przyczyny, ja potrafię się do tego przyznać, ty widzę że wolisz pościemniać że o niczym nie wiesz...

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 09 cze 2009, 6:02

Panowie! było minęło! spokojnie bo będzie następna wielka kłótnia o jakąś pierdołe...

[ Dodano: 2009-06-09, 07:03 ]
liczniki to jak cukierki dla dzieci...

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 09 cze 2009, 6:39

liczniki to jak cukierki dla dzieci...
Dokładnie... zwłaszcza na tym forum.
Liczniki poza pewnymi statystykami aktywności ludzi na forum chyba nic innego nie wnoszą, ale są tacy którzy "kolekcjonują" i pisaniem mało sensownych postów zdobywają "swoje punkty".

Awatar użytkownika
haterkmp
Użytkownik

Post autor: haterkmp » 09 cze 2009, 7:10

no.. jak to kiedyś ktoś napisał "pożerka dla wygłodniałych dzieci czatów..."
wydaje się że można zamknąć ten temat bo nic nie wnosi. nie ma liczników i nie będzie

Awatar użytkownika
Luminofor
Użytkownik

Post autor: Luminofor » 09 cze 2009, 7:23

Nie chcę się znowu kłócić z joonem, który jak wszyscy widzą sam prowokuje do burdy. Lepiej zamknąć temat.

Awatar użytkownika
olo16
Użytkownik

Post autor: olo16 » 09 cze 2009, 8:08

Ten cały temat, w którym wyrażacie swoją pogardę dla nabijanie postów, to jedno wielkie nabijanie postów...

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 09 cze 2009, 8:11

Nie chcę się znowu kłócić z joonem, który jak wszyscy widzą sam prowokuje do burdy. Lepiej zamknąć temat.
On Cię nie prowokuje... On Ci napisał prawdę...

Na życzenie zamykam.

Zablokowany