HELP - avatar 5 kB nie jest widoczny!

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
TranzELEK
-

HELP - avatar 5 kB nie jest widoczny!

Post autor: TranzELEK » 16 gru 2007, 21:22

Witam

Wstawiłem se dziś swój obrazek jpg o wielkości 5 kB - i mam go w profilu, ale na forum go nie widać?!
Co jest grane? Za mały plik? Za młody tu jestem?

???
Ostatnio zmieniony 16 gru 2007, 23:27 przez TranzELEK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrzysiekK
Użytkownik

Post autor: KrzysiekK » 16 gru 2007, 21:59

Nie widać dlatego, ze na ustawienia sobie avatara trzeba sobie "zasłużyć", tzn. trzeba napisać o ile dobrze pamiętam 30 postów. Dopiero wtedy Twój avatar będzie widoczny po jego ustawieniu. Pytania na ten temat już kiedyś przewijały się na Forum.

TranzELEK
-

Post autor: TranzELEK » 16 gru 2007, 23:27

KrzysiekK pisze:Nie widać dlatego, ze na ustawienia sobie avatara trzeba sobie "zasłużyć", tzn. trzeba napisać o ile dobrze pamiętam 30 postów. Dopiero wtedy Twój avatar będzie widoczny po jego ustawieniu. Pytania na ten temat już kiedyś przewijały się na Forum.
Twarde prawo, ale prawo :neutral: :cry:

prywatnie powiem - lekka przesada

Awatar użytkownika
Luminofor
Użytkownik

Post autor: Luminofor » 17 gru 2007, 0:06

Pierwszy raz się z takim czymś spotykam że na avatar trzeba sobie zasłużyć, to powoduje tylko nabijanie bezsensownych postów moim zdaniem.

TranzELEK
-

Post autor: TranzELEK » 17 gru 2007, 0:28

MichalKaszuba pisze:Pierwszy raz się z takim czymś spotykam że na avatar trzeba sobie zasłużyć, to powoduje tylko nabijanie bezsensownych postów moim zdaniem.
Powiedziałeś za mnie!

Jak ktoś jest złym uczestnikiem forum, to się go banuje albo wyrzuca, więc czy ma przedtem czy potem avatara (mówię o tym "zasłużeniu sobie" 30 postami ) , czy nie, to nie ma nic do rzeczy.

Słyszałem dużo dobrego o tym forum, ale teraz widzę, ze mnie tu mile nie witają i chyba coś źle słyszałem ...
Nie bedę walił głupie 30 postów, żeby dostać prawo do wczytania własnego avatara tylko zastanowię się, czy tu pozostać.

Myślę, że takie same odczucia będzie miał każdy nowy, trzeźwo myślący user na tym forum, może warto więc zrobić coś z tym fantem? (mówię o tym bzdurnym zakazie)

ZbeeGin

Post autor: ZbeeGin » 17 gru 2007, 7:07

Nie bedę walił głupie 30 postów, żeby dostać prawo do wczytania własnego avatara tylko zastanowię się, czy tu pozostać.

Myślę, że takie same odczucia będzie miał każdy nowy, trzeźwo myślący user na tym forum, może warto więc zrobić coś z tym fantem? (mówię o tym bzdurnym zakazie)
Czy to jedyne kryterium, na podstawie którego osądzasz, że dane forum jest "dobre" czy "złe"? Czy nie uważasz, że ważniejsza od własnego szpanerskiego avatara jest wiedza przekazana w prosty i zrozumiały sposób? Czy na tym forum tego brakuje?

Jeśli trzy razy odpowiedziałeś "TAK" to rzeczywiście, zastanów się czy masz ochotę tutaj pozostać.

kacperek
-

Post autor: kacperek » 17 gru 2007, 7:58

TranzELEK wiesz jeśli dla kogoś ważniejsze jest posiadanie avatara od możliwości korzystania i dzielenie się wiedzą na fajnym forum to pewnie odejdzie.

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 17 gru 2007, 14:35

Może jednak wyłączę tą opcję, bo sumie po co to komu? Niech avatarki sobie będą od początku. Na każdym forum tak jest i na tym też to chyba nie sprawi problemu.

aktus
Użytkownik

Post autor: aktus » 17 gru 2007, 15:42

TranzELEK pisze:Jak ktoś jest złym uczestnikiem forum, to się go banuje albo wyrzuca, więc czy ma przedtem czy potem avatara (mówię o tym "zasłużeniu sobie" 30 postami ) , czy nie, to nie ma nic do rzeczy.

Słyszałem dużo dobrego o tym forum, ale teraz widzę, ze mnie tu mile nie witają i chyba coś źle słyszałem ...
No normalnie nie wytrzymam... Ja mam osobiście gdzieś ile mam postów, mam gdzieś czy można mieć avatary. Forum jest związane z elektroniką, a nie avatarami. Mnie na Tym forum nie przywitali z kwiatami i jakoś się nie załamuje. Jak masz psioczyć to daj sobie raczej spokój z przebywaniem tu i znajdź sobie jakieś inne forum. Przykładowo o pokemonach.

-------
Niech kolega wyhamuje trochę, bo podpadnie pod pkt.1 regulaminu. ZbeeGin
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez aktus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koppel
Użytkownik

Post autor: Koppel » 17 gru 2007, 17:24

End pisze:Może jednak wyłączę tą opcję, bo sumie po co to komu? Niech avatarki sobie będą od początku. Na każdym forum tak jest i na tym też to chyba nie sprawi problemu
Ja proponuję jednak zostawić jak jest. Na innych forach tego nie ma.... na innych forach nie ma także napisu "Forum Elportalu"... na wielu forach nie ma zielonego tła... I co z tego? Nasze forum jest takie jakie jest. Do tej pory nikomu nie przeszkadzało, że na avatar trzeba sobie "zasłużyć" i tak jak pisze aktus - Jeśli ktoś chce odejść z forum tylko dlatego, że musi "powalczyć" trochę o avatar - obawiam się, że to na prawdę nie jest forum dobre dla takiej osoby.
Jeśli ktoś nie pisze postów to też po co avatar - i tak go nie widać :P

A o nabijanie bezsensownych postów proszę się nie martwić... od zapobiegania temu zjawisku są tutaj moderatorzy i mimo wszystko mam wrażenie, że udaje nam się zapobiegać powstawaniu niepotrzebnego bałaganu.

Awatar użytkownika
Kulpina
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Kulpina » 17 gru 2007, 17:46

Wydaje mi sie że okreżlenie że na avatar trzeba sobie zasłużyć jest w tym wypadku niewłaściwie użyte. Bo nie chodzi o to że użytkownicy zasłużeni [lepsi] mają przywilej posiadania avatara. Zabezpieczenie jeśli dobrze rozumiem jest po to zeby nie pojawili się ledwo co zarejestrowani uzytkownicy posiadający avatary o treści XXX :mrgreen: A jeśli ktoś już napisze 30 postów to znaczy że zarejestrował się po to żeby pisać na forum a nie po to żeby ustawić avatar niecenzuralnej treści i sobie pójść. Mam nadzieje że się na nas nie obrazisz z powodu zabezpieczen i zostaniesz

POZDRAWIAM
KULPINA

Awatar użytkownika
joon
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: joon » 17 gru 2007, 21:21

Popieram przedmówce i nawet sugeruje zwiększenie ilości postów potrzebnych do "ukazania" awatora do 50 lub nawet 100. Wtedy okaże się w jakim celu ktoś rejestruje się na tym forum.

Awatar użytkownika
Kulpina
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Kulpina » 17 gru 2007, 21:37

Nie no nie przesadzajmy.... 100 postów to jedank troche dużo. Nieliczni użytkownicy dochodza do tylu wiec zbyt drastycznie ograniczyłbyś ilość avatarów. Tak duże ograniczenia to mozna na forum o większej aktywności. Pozatym ilość postów nie zawsze świadczy o ich jakości... patrz np. Ja [kulpina] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
joon
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: joon » 17 gru 2007, 21:48

Jeżeli komuś chodzi tylko i wyłącznie o awatora to chyba pomylił fora. A awator wcale nie jest potrzebny do tego aby ktoś był rozpoznawany, wręcz odwrotnie kogoś kto mądrze pisze zapamiętamy bez awatora czy awangardowej nazwy...

TranzELEK
-

Post autor: TranzELEK » 17 gru 2007, 22:17

End pisze:Może jednak wyłączę tą opcję, bo sumie po co to komu? Niech avatarki sobie będą od początku. Na każdym forum tak jest i na tym też to chyba nie sprawi problemu.
I to jest najzdrowsza i najbardziej rozsądna opinia, jaką tu przeczytałem. :wink: Dzięki :!:
I popatrzcie dokładnie, KTO to napisał!

Pozostałe posty są czasem tak śmieszne, że nawet nie chce mi się ich komentować.
Skoro za normalną i najzwyczajniej zwykłą chęć posiadania zwykłego avatara(a nie jak mi to próbuje się nahalnie wmówić - "szpanerskiego"), i to na początku obecności, spotykam się z tak emocjonalnymi i obraźliwymi postami, to pomyślcie tak na trzeźwo Wy, co te posty pisaliście, czy po to tu jesteście na tym Forum, żeby obrażać nowych i przypisywać im rzeczy wydumane?

"Człowiek nawet na rower nie wsiadł, a już mu wmawiają, ze zrobił nim 3 wypadki" : - tłumaczę dla przedmówców: - to jest tylko przenośnia obrazująca niektóre śmieszne i głupie wypowiedzi.

Nikt z Was nie wie, w jakim jestem lub byłem stanie emocjonalnym pisząc ten zwykły post z normalnym zapytaniem o przyczyznę niemożności wstawienia tak drobnego szczegółu jak avatar, więc proszę mi nie wmawiać, że tu psioczę, bo to raczej ewidentnie wasze irracjonalne odpowiedzi na takie psioczące zachowanie jednoznacznie wskazują.

Spójrzcie na to na chwile z boku, a uznacie, że odpowiedź End-a jest zdroworozsądkowa, normalna i Wam tego niestety zabrakło.

PS. - nikt nie każe żadnemu userowi pisać postów non-stop, choćby nawet na temat, to wcale nie jest miara jakości. Forum jest także i po to, zeby - jak mam jakiś problem - spróbować go tu rozwiązać, a to się może zdarzać od czasu do czasu, a nie non-stop.

Uważam już ten temat za zamknięty. Proszę End' a o jego zamknięcie.

Zablokowany