Sklep AVT

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
Awatar użytkownika
gwozdex
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gwozdex » 18 gru 2007, 23:37

Może czasami warto wziąć słuchawkę do ręki i zapytać co się dzieje z naszym ( zamówionym) towarem?

Awatar użytkownika
timo66
Moderator
Kontakt:

Post autor: timo66 » 19 gru 2007, 12:56

Witam
Ostatnio ,tj. 7 grudnia zamawiałem poprzez e-mail płytkę prototypową N24. Dnia nastepnego zadzwoniła pani z AVT i powiedziała że niemaja na stanie takowych ale są tylko N12 , więc zamówiłem dwie . Przesyłka przyszła za 7 dni [14.12]

ps: rozbawiła mnie jedna rzecz , ów pani powiedziala że przesyłkę zamawiałem w niedzielę tj. 9 grudzień :grin: :mrgreen: [dodam że dzwoniła w sobotę :mrgreen: ]

samson
Użytkownik

Post autor: samson » 19 gru 2007, 17:02

Może te opóźnienia są spowodowane przeniesieniem siedziby w nową miejsce, ale mam nadzieje, że dostanę jeszcze w tym roku maila.

kacperek
-

Post autor: kacperek » 19 gru 2007, 18:05

samson ja dzisiaj dostałem maila:

"Niestety ale mamy spore zaległości związane z przeprowadzką naszej całej
firmy w inne, nowe miejsce. Z tego powodu byliśmy odcięci od zamówień
poprzez 3 tygodnie. Teraz powoli wychodzimy na prostą, ale mamy spore
zaległości. Paczki sa zbierane według kolejności ich przyjścia. Prosze
jeszcze o cierpliwość. Paczka jest w magazynie i czeka w kolejce na
zebranie."

Awatar użytkownika
RcTomek
Moderator

Post autor: RcTomek » 19 gru 2007, 18:28

samson pisze:A ile czekałeś, bo ja też około 2 tygodni czekam na maila?
Grubo ponad 3 tygodnie.

Awatar użytkownika
Mateusz
-
Kontakt:

Post autor: Mateusz » 20 gru 2007, 15:30

Mi właśnie wczoraj przyszła paczka, dopiero od ponad dwóch tygodni. Powód - dwóch produktów nie było na stanie. Wysłałem zapytanie dlaczego jeśli na stronie przedmiot figuruje jako dostępny to w rzeczywistości go nie ma. Pan uprzejmie mi odpowiedział, że to co na jest na stronie nie dokładnie odzwierciedla stan magazynu, więc po co jest te pole produkt dostępny, produkt nie dostępny skoro nie jest one aktualne do stanu rzeczy jaki jest w magazynie :?: Wcześniej jak zamawiałem wszystko było ok dwa-trzy dni i jest. Z tego co mi mówił znajomy, wiele jego kolegów miało podobne problemy jak ja i cześć z was, że paczki dochodzą o wiele później niż trzeba (i to było w czasach kiedy nie było żadnej przeprowadzki). W TME sprawa jest inna, gdy tam czegoś brakuje to wysyłają to co jest i po czasie dosyłają na swój koszt zaległe produkty, ale tam niestety ceny są przeważnie wyższe :???:

PS:wersja zgodna bez @$%itp....
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Mateusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RcTomek
Moderator

Post autor: RcTomek » 28 gru 2007, 22:36

Wczoraj otrzymałem paczkę od AVT. Wszystko się zgadza poza paroma elementami. Zamiast precyzyjnych podstawek DIL8 i 16 dostałem zwykłe, nie było miniaturowego PRka 50k tylko 3x 10k a złącza do goldpinów (BLS01 i BLS04) nie miały wewnątrz metalowych styków (sam plastik). Zależy mi bardzo na tych złączkach; będę musiał kupić gdzieś indziej. Mam nadzieję, że ten bałagan spowodowany jest przeprowadzką AVT (wspominali tylko, że nie ma na stanie listwy precyzyjnej łamanej).

ODPOWIEDZ