nowy.elportal.pl

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
michj
-

Post autor: michj » 13 lis 2014, 10:47

Ostatnio, czytając archiwalne artykuły o podstawach elektroniki na Elportalu, pomyślałem sobie, że można by to uczynić wygodniejszym przez stworzeniem odpowiedniej aplikacji na stronę do czytania archiwalnych artykułów. Z czasem mógłbym stworzyć taką apkę i zaoferować ją webmasterom Elportalu :wink:

Parametry aplikacji:
:arrow: chronologiczny podział artykułów archiwalnych
:arrow: oznaczanie artykułów tagami, możliwość wyszukiwania przy ich pomocy
:arrow: łatwość znalezienia poszczególnych cykli (przy pomocy specjalnych tagów)
:arrow: możliwość dodawania dodatków (załączników) do artykułów

Resztę ważnych parametrów mógłbym uzgodnić :wink:

Wojtek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Wojtek » 13 lis 2014, 11:18

michj pisze:....
Resztę ważnych parametrów mógłbym uzgodnić :wink:
Mam prośbe może napisz w tej sprawie na email pgoreckijr (małpa) gmail.com - pan Piotr Górecki jr jest adminem elportalu a nie jestem pewien czy zaglada tu na forum

Awatar użytkownika
andrzejzis
Użytkownik

Post autor: andrzejzis » 18 gru 2014, 15:34

Forum nadal nie jest dopasowane do mobilnych, tak wszędzie jest czy tylko u mnie, nawet piszę w ramce edycyjnej niedopasowanej. Poza tym nie wrzuca mi automatyczne spacji i wciąż edycja w ramce doprowadza mnie do furii. To tak na wstępie bo piszę winnej sprawie. Przed wejściem na forum, antywirus Avast (pełna i aktualna wersja) na laptopie, robi mi czerwony ekran z blokowaniem i ostrzeżeniem że strona na którą chce wejść jest zainfekowana, nie pamiętam pełnej wiadomości i dokładnie w słowo, ale brzmiało poważnie i wyglądało groźnie. Było to jakieś ponad miesiąc temu do dwóch, ale pisze o tym dzisiaj. Teraz nie wiem jak jest, bo potym wszystkim nie wchodzę już na forum przez laptopa.

Awatar użytkownika
Artyliusz
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Artyliusz » 02 sty 2015, 16:50

W związku z ostatnio powracającymi problemami z odkopywaniem tematów, za co śmiało można nominować do złotej łopaty, i to w dodatku dodając nieistotne rzeczy, a często kryptoreklamy proponuję wprowadzenie zamykania tematów przez ich autora lub automatycznie po pewnym czasie, np. rok. Ewentualnie jak jest zrobione na pewnym dużym i sławetnym forum. Automatyczne powiadomienie moderatora też nie zaszkodzi.

Nawiązując do postu wyżej to sugeruję, aby wprowadzić ograniczenie co do szerokości (wielkości) wstawianych plików graficznych lub tylko możliwość umieszczania ich jako miniatur. Wystarczy, że ktoś wstawi dość szeroki obrazek, a ja na panoramicznym ekranie mojego laptopa muszę już przewijać na boki, bo rozłazi się całe forum w danym temacie i ciężko takie coś się czyta.

Wiem, że tutaj zmiany wchodzą późno i jak na razie chyba zaszły tylko w wyglądzie jakieś. :P

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 26 mar 2015, 8:13

Witam,

Za kilka dni przechodzimy z phpBB Przemo na czyste phpBB3 i wszystkie niedogodności z dopasowaniem forum do urządzeń mobilnych, rejestracją spambotów mam nadzieję znikną.

Awatar użytkownika
Artyliusz
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Artyliusz » 16 kwie 2015, 16:08

Czy te kilka dni już minęło i Forum działa już na czystym phpBB3? W stopce strony nadal jest Przemo i na spamboty nie za bardzo coś zadziałało.
Oczywiście mogę się mylić, nie znam statystyk czy coś takiego. :)

kamila12345
-

Post autor: kamila12345 » 21 maja 2015, 8:32

Witam:) jestem nowa i bardzo sie ciesze ze jestem z wami na nowym forum:)

ODPOWIEDZ