Problem z "dodaj do ulubionych"

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
ODPOWIEDZ
roman21
Użytkownik

Problem z "dodaj do ulubionych"

Post autor: roman21 » 01 maja 2013, 17:18

Na dole jest "dodaj do ulubionych".Kto mi powie jak te "ulubione" otworzyć.

Wojtek
Moderator
Kontakt:

Re: Problem z "dodaj do ulubionych"

Post autor: Wojtek » 02 maja 2013, 5:44

roman21 pisze:Na dole jest "dodaj do ulubionych".Kto mi powie jak te "ulubione" otworzyć.
Nie bardzo rozumiem z czym masz problem? "Ulubione" to przecież adresy witryn które chcesz mieć zapamiętane w przeglądarce i np. w IE masz kilka sposobów dobrania się do nich, albo na stałe wyświetlony pasek z tymi adresami, albo masz taka gwiazdkę u góry w prawym rogu czy też w końcu w menu masz "Ulubione". W FF są to po prostu "Zakładki"
W każdym bądź razie to nie jest żadne tajemne miejsce na forum.

roman21
Użytkownik

Post autor: roman21 » 02 maja 2013, 17:04

Powiadom znajomego o tym temacie
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Kto przeglądał temat
Śledź odpowiedzi w tym temacie
Oznacz temat jako nieczytany

Przepraszam ale niezbyt jasno to wyraziłem,konkretnie chodzi o drugą linijkę powyższego tekstu.Na innych forach mam to zaznaczone jako temat obserwowany, odznaczony,którego nie muszę szukać,wystarczy kliknięcie i mam wyświetlone wszystkie tematy które mnie bardziej interesują.

Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty nieprzeczytane [11] «» Zobacz posty od ostatniej wizyty

Czy w tym nagłówku nie powinien zaistnieć jeszcze "tematy ulubione".
Tutaj przykład:

Zobacz obserwowane tematy
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty od ostatniej wizyty

Wojtek
Moderator
Kontakt:

Post autor: Wojtek » 02 maja 2013, 19:39

roman21 pisze:Przepraszam ale niezbyt jasno to wyraziłem,konkretnie chodzi o drugą linijkę powyższego tekstu.Na innych forach mam to zaznaczone jako temat obserwowany, odznaczony,którego nie muszę szukać,wystarczy kliknięcie i mam wyświetlone wszystkie tematy które mnie bardziej interesują
OK ja to dobrze zrozumiałem o co ci chodzi tylko to akurat tak nie działa tylko tak jak Ci napisałem, natomiast zaproponowałem tutaj https://forum.elportal.pl/viewtopic.php?t=12492&start=15 aby dodać taką funkcjonalność tylko nie wiem czy z tą wersją forum jest to możliwe.

roman21
Użytkownik

Post autor: roman21 » 07 maja 2013, 20:52

Trochę spóżnione ,ale dzięki za wyjaśnienie.

ODPOWIEDZ