Sory załogo Gi, ale ja się chyba ewakułuję ?

Jeżeli masz propozycje dotyczące forum lub portalu - pisz śmiało. Jest to również dobre miejsce do wyrażenia swoich opinii i zgłoszenia błędów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Sory załogo Gi, ale ja się chyba ewakułuję ?

Post autor: kayron » 03 lut 2012, 19:57

Szczerze mączą mnie już ciągłe problemy z forum, to nie można się zalogować, to jakiś inny error.
Normalnie tracę już siły. Szczerze rozpatruję emigrację na inne forum, które działa. Zresztą temat systematycznie powraca jak bumerang dobrej marki. Obecnie to zaglądam tutaj właściwie tylko po to aby sprawdzić czy forum nadal istnieje.
Co prawda mam sentyment do EDW i Elportalu, ale ileż można ?
W razie czego szukajcie mnie na Forbocie, jako BlackJack (ikonka Freda Flinstona i jego PICusia)

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 03 lut 2012, 21:04

Pisałem wcześniej, że trwa przenoszenie całego avt na nowy serwer dlatego mogą pojawić się problemy z forum. Odkąd forum zostało postawione na nowo nie dostałem żadnego zgłoszenia, że jest coś nie tak, więc nie rozumiem do końca Twojej irytacji.
Myślę, że po zmianie serwerów będzie w końcu spokój, bo w dużej mierze problemy z forum to była też zasługa serwera.

Rene
-

Post autor: Rene » 04 lut 2012, 0:33

Witam,

To ja chyba miałem pecha, bo wczoraj sie rejestrowałem koło południa, a teraz wchodze i zgłasza mi że nie ma takiego użytkownika. Więc zarejestrowałem sie ponownie, na ten sam nick i adres, i o dziwo przyjeło. Nie dostałem też zadnego maila z informacją ze zostałem usunięty albo coś w tym stylu. Dziwne pierwszy raz spotkałem się z czymś takim na forum.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pikczu
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Pikczu » 07 lut 2012, 21:14

Witam zauważyłem ze wklepanie edw.com.pl już nie działa.
Ale to szczegół.

Awatar użytkownika
end
Administrator

Post autor: end » 07 lut 2012, 21:16

Witam. Będzie działać, powoli przywracamy wszystkie strony do porządku.

Awatar użytkownika
kayron
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kayron » 08 lut 2012, 15:39

O.. to pisząc ten temat byłem nie na bieżąco.

ODPOWIEDZ