Zalecenia dotyczące producenta PCB i dostawcy zestawu komponentów?

Tutaj mozesz poruszać tematy ogólne powiązane z elektroniką, np. dyskusje na temat podzespołów, układów, zasad ich działania. Czyli można pisać o wszystkim czego nie da się przyporządkować do innych działów.
ODPOWIEDZ
octuslimb
-

Zalecenia dotyczące producenta PCB i dostawcy zestawu komponentów?

Post autor: octuslimb » 04 paź 2021, 13:59

Cześć wszystkim,

Mam zestaw telemetryczny oparty na Arduino, który sprzedawałem od kilku lat jako hobby, projekt edukacyjny non-profit (w przypadku serii wyścigów Greenpower, jeśli ktoś jest zainteresowany, skromne zyski wszystkie trafiają do organizacji charytatywnej Greenpower).

Używam NOA Labs do produkcji PCB i pozyskiwania komponentów, tworzenia zestawów i pakowania. Aż do ostatniego cytatu były doskonałe, teraz stają się nieco bezczelne ze swoimi cytatami (np. 46 USD za moduł HC-05, który nadal mogę pozyskać za <3 USD).

Oprócz pracy nad tym cytatem, chciałbym uzyskać kilka innych, więc bardzo chętnie wysłucham rekomendacji lub doświadczeń z innymi firmami, które oferują usługi w zakresie produkcji PCB i kompletacji.

(Mam siedzibę w Wielkiej Brytanii, więc usługi w USA prawdopodobnie nie będą dla mnie ekonomiczne)

Dziękuję!VidMate Mobdro

ODPOWIEDZ