Poprzedni temat «» Następny temat
12/08 Radioodtwarzacz AVT2887 - aktualizacja oprogramowania
Autor Wiadomość
lucas847
Nowy na forum

Wysłany: 2009-04-25, 20:25   12/08 Radioodtwarzacz AVT2887 - aktualizacja oprogramowania

Trochę czasu minęło już od ukończenia i publikacji mojego projektu, więc mogłem go do teraz dokładniej przetestować. Na jaw wyszło parę niedoróbek, więc postanowiłem je poprawić i podzielić się z Wami poprawioną wersją oprogramowania (pliku nie mogę dodać jako załącznik do postu, więc wrzuciłem go tutaj: http://www.sendspace.com/file/w1e6so). Oto lista zmian:

+ Odtwarzacz pamięta teraz nie tylko ścieżkę do ostatnio granego utworu ale także dokładny czas w którym przerwano odtwarzanie, dzięki czemu np. słuchanie kilkoma kawałkami godzinnego miksu obywa się bez frustracji :)
+ Wyeliminowany problem z resetowaniem się (głównie podczas przewijania)
+ Usprawnione szybkie przewijanie utworu przy trzymaniu wciśniętego przycisku Play
+ Dodana kolejna opcja w menu odtwarzania: "Przewijanie". Możliwe wartości do wyboru: 5s, 10s (dokładny czas w sekundach kosztem powolności z uwagi na konieczność znajdowania i pomijania całych ramek), 5$, 10$, 20$ (przybliżony czas w sekundach, ale działanie znacznie szybsze), 1%, 5%, 10% (procentowo w stosunku do rozmiaru pliku)
+ Z uwagi na niewielkie różnice w zestawie znaków wyświetlaczy VFD i LCD w projekcie umieszczone są teraz skompilowane dwa pliki .bin do obu typów wyświetlaczy
+ Kilka drobnych poprawek związanych z funkcjonalnością

Jeśli zauważylibyście jakieś błędy w oprogramowaniu lub będziecie mieć propozycje kolejnych funkcji radioodtwarzacza, będę oczywiście skłonny do ich rozważenia :)

Pozdrawiam
Łukasz

daras65
Nowy na forum

Wysłany: 2013-08-05, 12:46   12/08 Radioodtwarzacz AVT2887 - aktualizacja oprogramowania

Link nieaktualny. Czy mógłbyś podać nowy?

Razaali1 
Nowy na forum

Wysłany: 2014-09-22, 10:31   

Czego by tu nie wymyślić żeby sobie utrudnić życie. :roll:
Jak opublikujesz cały kod źródłowy to moim zdaniem nie masz się czego bać.
Napisz maila do Marka Albertsa, abyś spać spokojnie mógł.

timo66 
...:::Anty Spam:::...

Wysłany: 2014-09-22, 20:42   

Spam,
stary kotle,
post nic nie wnoszący do tematu.

Odpowiedz do tematu