Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze
Autor Wiadomość
matrix 

Wysłany: 2017-05-21, 17:03   Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze

Pytanie jest takie, bo chciałem zmodować sobie kolory kabli od zasilacza komputerowego. I tu dochodzimy do sedna sprawy czyli pytania:
Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze by moża było wykonać coś takiego jak na poniższym filmie ?

-> FILM <-

m75 
Nowy na forum

Wysłany: 2017-05-22, 09:22   Re: Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kol

matrix napisał/a:
Pytanie jest takie, bo chciałem zmodować sobie kolory kabli od zasilacza komputerowego. I tu dochodzimy do sedna sprawy czyli pytania:
Gdzie kupić oplot na kable i złącza molex w dowolnym kolorze by moża było wykonać coś takiego jak na poniższym filmie ?

-> FILM <-

Wstukałem za kolegę na znanym polskim portalu aukcyjnym frazy "oplot kabla peszel plecionka" oraz "Kabel w oplocie"i wyrzuciło mi multum linków.

matrix 

Wysłany: 2017-05-22, 16:53   

m75 napisał/a:
Wstukałem za kolegę na znanym polskim portalu aukcyjnym frazy "oplot kabla peszel plecionka" oraz "Kabel w oplocie"i wyrzuciło mi multum linków.

Stukałem i też znalazłem, ale miałem nadzieję że podacie koledzy jeszcze kilka innych linków bo być może było by taniej.
No i przede wszystkim na alle... znalazłem tylko białe złącza molex24 i molex6 a ja wolał bym czarne.
Notabene, jaka jest średnica (grubość) tych oplotów ?

Odpowiedz do tematu