Poprzedni temat «» Następny temat
Stan moderacji
Autor Wiadomość
Wojtek 

Wysłany: 2014-01-01, 09:14   

No niestety od jakiegoś czasu moderacja forum leży, że tak powiem na twarzy. Po prostu moderatorzy nie zaglądają tutaj. Mam trochę przemyśleń na temat t forum generalnie i będę je chciał przekazać administracji, bo trochę mi żal tego, że powoli upada, brak życia tutaj jest, jakiejś siły napędowej którą miała być EdW, bo chyba już wszyscy nie pamiętają, że było to kiedyś prywatne forum niezależne od EdW.

joon 

Wysłany: 2014-01-01, 09:54   

Wojtku, są tacy co pamiętają, a pseudo moderatorzy- cóż, widocznie nie mają czasu tak są zarobieni...

Wojtek 

Wysłany: 2014-01-01, 10:20   

Właśnie siedzę i spisuję sobie propozycje jakie mam zmian, jeżeli ktoś miałby sugestie to poproszę tutaj lub na pw. Jedna myśl temu ma również przyświecać, ze musi dojść do większej integracji z pismem i zaangażowaniem autorów czy redakcji jeśli ma forum służyć rozwojowi pisma EdW.

keruseykaryu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 11:49   

Cytat:
Jedna myśl temu ma również przyświecać, ze musi dojść do większej integracji z pismem i zaangażowaniem autorów czy redakcji jeśli ma forum służyć rozwojowi pisma EdW.

Panie Wojtku. Tu trzeba innej drogi. Trzeba się pożegnać z EdW. Jedyną zaletą bycia związanym z EdW jest chyba tylko marketing i naganianie userów, i nic poza. No, dobra jeszcze serwer udostępniają.

Wojtek 

Wysłany: 2014-01-01, 13:08   

keruseykaryu napisał/a:
Panie Wojtku. Tu trzeba innej drogi. Trzeba się pożegnać z EdW.

No, ja jednak jeszcze popróbuję swojej drogi :)

Wojtek 

Wysłany: 2014-01-01, 13:29   

joon napisał/a:
a pseudo moderatorzy- cóż, widocznie nie mają czasu tak są zarobieni...

No niestety moderatorzy odpuścili całkowicie, jeden moderator ostatni raz był w sierpniu, dwóch innych w listopadzie, a czwarty ok 11 grudnia.

keruseykaryu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 18:48   

Wojtek napisał/a:
No niestety moderatorzy odpuścili całkowicie, jeden moderator ostatni raz był w sierpniu, dwóch innych w listopadzie, a czwarty ok 11 grudnia.

Odebrać uprawnienia i znaleźć nowych. :grin:

Wojtek 

Wysłany: 2014-01-01, 19:04   

keruseykaryu napisał/a:
Odebrać uprawnienia i znaleźć nowych.

To już w gestii admina jest ale w sumie trochę zaśmieciliśmy temat kolegi.

keruseykaryu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 19:10   

To niej jakiś moderator wydzieli. Ha, ha. :lol: :lol:

joon 

Wysłany: 2014-01-01, 20:19   

hahahha ;) to trzeba chyba zadzwonić osobiście i przedstawić się i smsem zapłacić za wejście i "posprzątanie" :)

Ps. Wojtku, jak to się stało że Ty nie masz prawa admina?

andrzejzis 

Wysłany: 2014-01-01, 21:55   

keruseykaryu napisał/a:

Panie Wojtku. Tu trzeba innej drogi. Trzeba się pożegnać z EdW.

Wtedy według moich szacunków, forum całkowicie padnie, a pozatym nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Ją chce elpoltaru z EdW, inaczej mnie tu nie będzie.

Zgadzam się z Wojtkiem, też mam zastrzeżenia. A konkretnie do komfortowego i racjonalnego funkcjonowania forum na tabletach, a przede wszystkim na smartfonach, z naciskiem na limitowany przesył danych za złotówki. Rozumiem konserwatyzm decydentów, jednocześnie się z nimi nie zgadzam. Na przykład bardzo funkcjonalna jest lista najnowszych postów do Forum mieszcząca się na Elpoltarze, z której nie wyobrażam sobie niekorzystać. Tylko jest jeden problem, kilobajty znikają za bezsensowne przechodzenie między stronami, itp. można mnożyć. Jak na przykład, dopasowanie szerokości tekstu do wyświetlaczy, możliwość pisania dłuższych postów niż wielkość ramki edycyjnej, zmniejszenie ciężaru stron - przecież w większości urządzeń, właściciele nie mają transferu LTE bez limitu na abonament, ale limit za złotówki przez sieć 3G (np. 1GB za 25 zł itp. w zależności operatora), tragedia. Panowie obudźcie się, albo zmieńcie programistów ze stała śpiewaką: "nie da rady", albo "nie od nas zależy". To my tu jesteśmy najważniejsi, a Wy jesteście znami albo bez nas. Ciekawe ile wytrzymają te słowa krytyki, zanim znajdą się w koszu.

joon 

Wysłany: 2014-01-01, 23:22   

andrzejzis, też często zwiedzam elportal z telefonu przy marnym pakiecie (1G raptem) ale nie wiem w czym widzisz problem ;) Taptalk może by sie i przydał (nie używam).

andrzejzis napisał/a:
Wtedy według moich szacunków, forum całkowicie padnie, a pozatym nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Ją chce elpoltaru z EdW, inaczej mnie tu nie będzie.
Kłóciłbym się z tym twierdzeniem ;)

andrzejzis 

Wysłany: 2014-01-01, 23:33   

Ja wiem tyle, że mnie tu nie będzie, jak Forum wypnie pośladki na czasopismo, tak postanowiłem.

Wojtek 

Wysłany: 2014-01-02, 05:14   

andrzejzis napisał/a:
Ja wiem tyle, że mnie tu nie będzie, jak Forum wypnie pośladki na czasopismo, tak postanowiłem.

Forum nie wypnie się na czasopismo, a wręcz odwrotnie, wysłałem wstępne propozycje do redakcji i admina zmian które mają bardziej zintegrować gazetę z forum. Proszę jeśli macie konkretne propozycje w tym kierunku idące piszcie do mnie na email wojtek.p(at)onet.pl

timo66 
...:::Anty Spam:::...

Wysłany: 2014-01-02, 14:15   

Ja powiem tylko tyle, lepiej mniej a konkretniej niż odwrotnie ... był wysyp "botów" i po pewnym zabiegu w opcjach profilu uspokoiło się nadużywanie forum w celach zarobkowych. Faktem też jest że ciężko wałkować tematy po 10 razy każdy [ kwestie dla początkujących], ale tak samo ciężko coś rozwijać bez inicjatywy użytkowników i 'feedbacku'.

W kwestii moderowania to sam dostałem propozycję na to 'stanowisko' - jak by nie było dość często tu zaglądam, jednak odmówiłem bo chyba nie jestem odpowiednim typem człowieka to takich decyzji. Zaś z drugiej strony jeśli tu niema nikogo z administracji od miesiąca/miesięcy to trzeba jakoś temu zaradzić.

Odpowiedz do tematu