Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy styl forum Elportalu
Autor Wiadomość
end 
tool

Wysłany: 2013-04-27, 23:58   

Witam. Dziękuję za zgłoszone błędy. Poprawię to w najbliższym możliwym czasie.

Wojtek 

Wysłany: 2013-04-28, 05:58   

Czy to celowe że kilka działów forum np"poszukiwania" "Komputery" i jeszcze ze dwa mają inną ikonkę w postaci kondensatorów w obudowie prostokątnej niebieskiej niż pozostałe które mają kondensatory ceramiczne :)

end 
tool

Wysłany: 2013-04-28, 07:51   

Tak było zawsze, bo tam są podfora w katalogach i stąd taka ikona. Mogę zmienić na ceramiki jak te się nie podobają ;)

Wojtek 

Wysłany: 2013-04-28, 08:08   

A widzisz jak się szybko zapomina :) - to ma uzasadnienie w takim razie, a inne lkolory tych kondensatorków np dla nowych postów tez będą?

end 
tool

Wysłany: 2013-04-29, 19:03   

Wojtek napisał/a:
a inne lkolory tych kondensatorków np dla nowych postów tez będą?
A nie wyświetlają się u Ciebie kolorowe termistory? Kolorowy termistor jest jak są nowe posty lub tematy, których nie czytałeś a po kliknięciu robi się już ceramiczny kondensator :)

P.S U mnie w IE10 wszystko działa poprawnie. Może wyczyść cache przeglądarki i cookies i zobacz czy pójdzie shift+F5. Poza tym masz Win7 więc może warto zaktualizować IE do wersji 10?

edyta:

Kolor odwiedzanych wątków poprawiony.
Co do przeglądarek, to proponuję zrobić aktualizacje do nowych wersji, bo pod nowymi wszystko działa poprawnie.

Wojtek 

Wysłany: 2013-04-30, 07:18   

end napisał/a:
Co do przeglądarek, to proponuję zrobić aktualizacje do nowych wersji, bo pod nowymi wszystko działa poprawnie

No i teraz jest ok - nawet nie wiedziałem ze jest wersja 10 IE

Ertew 
-.^

Wysłany: 2013-04-30, 17:06   

Ikonki zgłoś post i usuń zgłoszenie są identyczne.
Proszę o wstawienie innej ikonki gdy post jest już zgłoszony, tymczasowo może być nawet ta z poprzedniego stylu.

end 
tool

Wysłany: 2013-04-30, 18:24   

Ok. dzięki. Do końca tyg. postaram się to wszystko ogarnąć. Pzdr.

Wojtek 

Wysłany: 2013-05-02, 05:49   

Może przy okazji dałoby się przemycić taka funkcjonalność jak dodawanie tematów do "zakładek" widocznych przy wejściu do swojego profilu (nie oznacza to obserwowania tematu). Niestety nie pamiętam już czy silnik forum na to pozwala, bo wymagało by to cos w rodzaju panelu użytkownika gdzie mógłby użytkownik przeglądać nie tylko swoje ustawienia ale również właśnie przeglądnąć obserwowane tematy czy wejść do tzw. zakładek. Jest to szczególnie przydatne gdy chcemy mieć taki temat zapamiętany na zawsze bez względu na to czy bierzemy udział w dyskusji. Można to oczywiście zapamiętywać w samej przeglądarce :) No ale jeśli by się dało wprowadzić taki myk to byłoby fajnie. Natchnął mnie kolega z tego tematu http://forum.elportal.pl/viewtopic.php?t=12507 bo też w pierwszej chwili pomyślałem ze mamy taka funkcje na forum ze zapamiętujemy sobie wybrane tematy. Fajnie to działa na forum ATNELa tyle że oni maja phpBB SEO a jak już napisałem przez kilka lat nie grzebię w skryptach forum i nie siedze w temacie :)

siekierzyński 
Że niby co?

Wysłany: 2013-05-07, 15:06   

Straaaasznie podoba mi się nowy styl. Czuję aż taką świeżość :D

O zauważyłem mały problem:

Brakuje mi tu paru usprawnień. Ale to są drugorzędne sprawy.
- ajaxowy uploader plików
- wizualny edytor graficzny przy szybkiej odpowiedzi i edycji postów
- zrobił bym też automatyczne ładowanie nowych postów pod czas pisania szybkiej odpowiedzi

Może zainstaluje przemo u siebie na serwerze i spróbuję przygotować modyfikacje do tego co napisałem?

EDIT:

Jeszcze co mnie drażni, przycisk 'Odpowiedz' jest ok, ale 'Profil', 'WWW' itp maja strasznie wąska czcionkę i się wszystko zlewa...

Ktoś jeszcze zaproponował, żeby zrobić podobną, ale zieloną kolorystykę. Pomysł nie głupi, ale mi osobiście podoba się miedziany ;-)

Wojtek 

Wysłany: 2013-05-30, 06:32   

Ukryte linki "pod jakąś nazwą" w tekście postu są niewidoczne gdyż mają ten sam kolor co reszta tekstu, dopiero po kliknięciu zmieniają na szary - to należałoby by poprawić .

eleata 
Nowy na forum

Wysłany: 2015-06-18, 20:44   

Zmieniło się coś od tego czasu, bo obecny wyglą forum bardzo mi odpowiada

Odpowiedz do tematu