Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiego rodzaju upominki i nagrody otrzymaliście?
Autor Wiadomość
Spanner

Wysłany: 2011-07-30, 06:33   Jakiego rodzaju upominki i nagrody otrzymaliście?

Witam :mrgreen:
Ciekawy jestem jakie nagrody i upominki otrzymują szanowni koledzy w Szkole Konstruktorów? Ja otrzymałem przeraźliwego straszaka i elektroniczny isostat. A jakie upominki wy dostaliście?
pozdrawiam
spanner

kayron 
PLC FATEK, automatyka na życzenie

Wysłany: 2011-07-30, 15:08   

No ja to chyba dostałem najbardziej rozwalającą nagrodę w historii EDW, mianowicie książkę o Adolf Hitler.
Tylko nie pamiętam, czy za Szkołę konstruktorów, czy list do poczty. W szkole wiem że raz wygrałem 2 układy ISDn25xx. Więcej upominków nie pamiętam choć pewnie jakieś jeszcze były.

jarek08 
Nowy na forum

Wysłany: 2012-07-21, 14:33   

kayron napisał/a:
No ja to chyba dostałem najbardziej rozwalającą nagrodę w historii EDW, mianowicie książkę o Adolf Hitler.

Widocznie redakcja chce żeby elektronicy rozwijali się wszechstronnie- nie tylko we własnej dziedzinie :-)

slawek55 

Wysłany: 2012-07-21, 17:26   

Wiecie a mnie się wydaje że redakcja EdW to jedno a dział wysyłek i realizacji to drugie.
Niby to samo czyli AVT ten sam adres ten sam i wszystko, a jakby pomiędzy nimi nie było żadnej komunikacji jedni swoje i drudzy swoje. a jako przykład współpracy niech będzie sklep avt i redakcją.

Kulpina 
Adam Kulpinski

Wysłany: 2012-07-22, 02:21   

Ja raz miałem problem z talonami do Maszczyka - złożyłem tam zamówienie, brak potwierdzenia, brak potwierdzenia, brak potwierdzenia (choć pisałem maile). Zadzwoniłem w końcu do nich, ale był już następny rok (talon się przeterminował) i stwierdzili, że nic się nie da zrobić, a oni żadnych maili nie dostali. Nie chcę tu nikogo oskarżać, bo wysyłałem ze skrzynki onetowej, a to czasem jest kwalifikowane jako spam - mogło im odrzucić.

Napisałem więc do pani Ewy Góreckiej-Dudzik, dołączając wysłane wcześniej do maszczyka maile i po jednym dniu okazało się, że jednak można, szef się zgodził, zamówienie przyszło kurierem błyskawicznie.

To tak w kwestii pochwalenia, bo naprawdę zaimponowali mi wtedy jakością działania. Miejmy nadzieję podobna poprawa zajdzie, o ile już nie zaszła, w pozostałych kwestiach :)

A z upominkami z EdW to różne rzeczy się działy ;)

andrzejzis 

Wysłany: 2012-07-23, 22:47   

Stosunkowo niedawno dostałem upominek, mogę jedynie przypuszczać za co, a dostałem AVT-990.

rezasurmar 

Wysłany: 2012-07-27, 08:12   

Hehe, też dostałem ten kit, co prawda zbędny mi jest, podobnie jak wcześniejszy zwiększać mocy wzmacniacza (odwracacz fazy jednego kanału). Ale zawsze to jakiś bonus :D .

lutownik 

Wysłany: 2012-07-27, 10:06   

A ja jeśli chodzi o upominki to jeden jaki dostałem to był to kit AVT - 519, czyli odbiornik kodu RC5/SIRC z transmisją przez RS232. Fajna zabawka, ale w dobie smartfonów i WiFi trochę przestarzała. Natomiast fajnie nadaje się do głębszego sprawdzania pilotów do TV marki NO_NAME oraz oczywiście SONY.

Dla niewtajemniczonych kod SIRC jest kodem wynalezionym przez firmę SONY :wink:

rezasurmar 

Wysłany: 2012-07-27, 14:36   

To to by mi się bardziej przydało ;) .

joon 

Wysłany: 2013-06-21, 22:20   

Psotka2013 napisał/a:
nie narzekajcie, ile jest takich firm które dają upominki??? Może warto zacząć się cieszyć;)
wbrew pozorom sporo jest takich firm ;)

timo66 
...:::Anty Spam:::...

Wysłany: 2013-06-22, 12:14   

Już tak offtopując... :mrgreen:
Średnio w co 3 przesyłce jest upominek, jakiś mało znaczący dodatek, a w każdej przynajmniej jeden kupon rabatowy.
Raz zrobiłem głupią minę jak z paczki wyjąłem pampersy :roll: - takie wypełnienie przestrzeni.

Odpowiedz do tematu