Poprzedni temat «» Następny temat
Utworzenie nowego działu
Autor Wiadomość
siekierzyński 
Że niby co?

Wysłany: 2013-08-18, 13:15   Utworzenie nowego działu

Witam,

ostatnio zastanawiałem się nad tym, czy może by nie utworzyć nowego działu na projekty użytkowników, którzy by chcieli się nimi pochwalić. Mam na myśli, aby był dział w którym były by same zrealizowane projekty DIY. Co prawda istnieje taki dział 'DIY - projekty użytkowników forum', ale z tego co widzę, to panuje tam chaos. W sensie są tam i projekty użytkowników i pytania z jakimiś problemami, które de facto powinny być w innym dziale.

Można by było to porozdzielać i dać dział 'DIY - SKOŃCZONE projekty użytkowników forum' i 'DIY - PROBLEMY przy projektach użytkowników forum' czy coś tego typu.

Po prostu chodzi mi o to, aby był dział, w którym można by było pochwalić się tylko i wyłącznie wykonanym przez siebie projektem.

Co powszechna społeczność o tym sądzi? Jakieś słowa krytyki? ;-)

matrix 

Wysłany: 2013-08-18, 17:16   

Coś w tym jest. Poza tym sama nazwa DIY coś mówi, tak?

siekierzyński 
Że niby co?

Wysłany: 2013-08-18, 17:25   

Ja robię projekt, którym będę chciał się pochwalić tu nim, ponieważ sporo osób mi stąd pomogło w realizacji jego. Tylko, że z tego co widzę to nie bardzo jest gdzie...

end 
tool

Wysłany: 2013-08-20, 10:20   

Nie widzę potrzeby dublowania działów. W wolnej chwili poprzenoszę z tego działu tematy, które nie powinny tam trafić. Jeśli pojawią się tam tematy, które nie powinny się tam znaleźć, proszę użytkowników o zgłaszanie takich rzeczy.

Pzdr.

siekierzyński 
Że niby co?

Wysłany: 2013-08-20, 10:34   

A w jaki sposób to zgłaszać? Via PW?

Przydała by się opcja raportowania tematów/postów.

tom5555 

Wysłany: 2013-08-20, 16:18   

Cytat:
Przydała by się opcja raportowania tematów/postów.

Jest przycisk z wykrzyknikiem w górnym prawym rogu. Zawsze myślałem że do tego właśnie służy.

siekierzyński 
Że niby co?

Wysłany: 2013-08-20, 22:34   

Ten przycisk służy do ignorowania danego tematu. Chodzi o to, że jeśli napiszesz w danym temacie, to przy każdej nowej odpowiedzi dostaniesz powiadomienie mailem, że jest nowa odpowiedź w temacie. Aby zablokować to i nie dostawać wiadomości mailowych o nowej odpowiedzi, klikasz właśnie ten krzyżyk.

Jeśli ze strony głównej wejdziesz w 'Zobacz swoje posty', potem na dole masz przycisk 'Ignoruj zaznaczone tematy' (można kliknąć na niego nawet jeśli nie wybrało się tematów do ignorowania), i potem 'Kliknij 'Tutaj żeby zobaczyć swoją liste ignorowanych tematów.' to będziesz mał listę tematów, które sobie zablokowałeś.

To blokowanie tek działało w oryginalnej wersji phpbb by przemo, nie wiem jak jest tutaj, bo może to było przerabiane, czy cuś ;-)

EDIT:

A sorki, faktycznie jest tam wykrzyknik. Pomyliłem to z krzyżykiem na górze tematu. W sumie ja o nim całkowicie zapomniałem, że coś takiego istnieje. Chyba czas zacząć tego używać <cwaniak>. Oczywiście z umiarem :-)

Artyliusz 

Wysłany: 2013-08-20, 22:42   

Widocznie kolega źle spojrzał lub przeoczył. Wykrzyknij znajduje się w skrajnym prawym położeniu górnego prawego rogu, a Ignoruj jest przed nim.
Poza tym po najechaniu kursorem na ten wykrzyknij wyświetla się opis "Zgłoś do Moderatora".
Pozwoliłem sobie zakreślić na żółto ów wykrzyknik z funkcją zgłaszania postu/tematu, a na czerwono podkreślić przycisk "Ignoruj". :D

wykrzyknik.JPG
Plik ściągnięto 7546 raz(y) 10,91 KB

siekierzyński 
Że niby co?

Wysłany: 2013-08-20, 22:43   

To tera mam pytanie. Zgłaszam 1szy post tematu, który nie nadaje się od działu DIY. Dla czego TU [9716] jest wykrzyknik w 1szym poscie, a TU [12533] go nie ma?

EDIT:

Przydało by się przenieść ten temat: http://forum.elportal.pl/viewtopic.php?t=10073 :P Może kto mnie zaraportować :P

eleata 
Nowy na forum

Wysłany: 2015-06-18, 20:43   

Dział dla twórczości użytkowników to był świetny pomysł.

Odpowiedz do tematu