Poprzedni temat «» Następny temat
nowy.elportal.pl
Autor Wiadomość
michj 
Nowy na forum

Wysłany: 2014-11-13, 10:47   

Ostatnio, czytając archiwalne artykuły o podstawach elektroniki na Elportalu, pomyślałem sobie, że można by to uczynić wygodniejszym przez stworzeniem odpowiedniej aplikacji na stronę do czytania archiwalnych artykułów. Z czasem mógłbym stworzyć taką apkę i zaoferować ją webmasterom Elportalu :wink:

Parametry aplikacji:
:arrow: chronologiczny podział artykułów archiwalnych
:arrow: oznaczanie artykułów tagami, możliwość wyszukiwania przy ich pomocy
:arrow: łatwość znalezienia poszczególnych cykli (przy pomocy specjalnych tagów)
:arrow: możliwość dodawania dodatków (załączników) do artykułów

Resztę ważnych parametrów mógłbym uzgodnić :wink:

Wojtek 

Wysłany: 2014-11-13, 11:18   

michj napisał/a:
....
Resztę ważnych parametrów mógłbym uzgodnić :wink:

Mam prośbe może napisz w tej sprawie na email pgoreckijr (małpa) gmail.com - pan Piotr Górecki jr jest adminem elportalu a nie jestem pewien czy zaglada tu na forum

andrzejzis 

Wysłany: 2014-12-18, 15:34   

Forum nadal nie jest dopasowane do mobilnych, tak wszędzie jest czy tylko u mnie, nawet piszę w ramce edycyjnej niedopasowanej. Poza tym nie wrzuca mi automatyczne spacji i wciąż edycja w ramce doprowadza mnie do furii. To tak na wstępie bo piszę winnej sprawie. Przed wejściem na forum, antywirus Avast (pełna i aktualna wersja) na laptopie, robi mi czerwony ekran z blokowaniem i ostrzeżeniem że strona na którą chce wejść jest zainfekowana, nie pamiętam pełnej wiadomości i dokładnie w słowo, ale brzmiało poważnie i wyglądało groźnie. Było to jakieś ponad miesiąc temu do dwóch, ale pisze o tym dzisiaj. Teraz nie wiem jak jest, bo potym wszystkim nie wchodzę już na forum przez laptopa.

Artyliusz 

Wysłany: 2015-01-02, 16:50   

W związku z ostatnio powracającymi problemami z odkopywaniem tematów, za co śmiało można nominować do złotej łopaty, i to w dodatku dodając nieistotne rzeczy, a często kryptoreklamy proponuję wprowadzenie zamykania tematów przez ich autora lub automatycznie po pewnym czasie, np. rok. Ewentualnie jak jest zrobione na pewnym dużym i sławetnym forum. Automatyczne powiadomienie moderatora też nie zaszkodzi.

Nawiązując do postu wyżej to sugeruję, aby wprowadzić ograniczenie co do szerokości (wielkości) wstawianych plików graficznych lub tylko możliwość umieszczania ich jako miniatur. Wystarczy, że ktoś wstawi dość szeroki obrazek, a ja na panoramicznym ekranie mojego laptopa muszę już przewijać na boki, bo rozłazi się całe forum w danym temacie i ciężko takie coś się czyta.

Wiem, że tutaj zmiany wchodzą późno i jak na razie chyba zaszły tylko w wyglądzie jakieś. :P

end 
tool

Wysłany: 2015-03-26, 08:13   

Witam,

Za kilka dni przechodzimy z phpBB Przemo na czyste phpBB3 i wszystkie niedogodności z dopasowaniem forum do urządzeń mobilnych, rejestracją spambotów mam nadzieję znikną.

Artyliusz 

Wysłany: 2015-04-16, 16:08   

Czy te kilka dni już minęło i Forum działa już na czystym phpBB3? W stopce strony nadal jest Przemo i na spamboty nie za bardzo coś zadziałało.
Oczywiście mogę się mylić, nie znam statystyk czy coś takiego. :)

kamila12345
Nowy na forum

Wysłany: 2015-05-21, 08:32   

Witam:) jestem nowa i bardzo sie ciesze ze jestem z wami na nowym forum:)

Odpowiedz do tematu