Poprzedni temat «» Następny temat
S4 63A datasheet?
Autor Wiadomość
M@ciej 

Wysłany: 2013-05-19, 14:26   S4 63A datasheet?

Witam.

Mam w swoich zapasach sporo diod SMD o oznaczeniu S4 63A i szukam do niej karty katalogowej. Wpisanie w Googla "S4 63A" zwraca wyniki, które prowadzą na stronę Datasheet Atchive, w której jak na złość, zamiast karty do diody, są różne inne rzeczy, czasami układy, w których ta dioda została zastosowana. Dowiedziałem się tylko tyle, że jest to dioda Shottky i nic więcej. Chciałbym ją użyć do współpracy z LM2575.

Pytanie jest jeszcze jedno: dlaczego w odpowiedziach od Googla są linki, które albo prowadzą do fałszywych kart katalogowych (innych elementów), albo po kliknięciu na stronę napisane jest radosne "No results", więc po co zgłasza się taka strona, która nie ma w swoich zasobach takiej karty? Pewnie chodzi o ilość odsłon i jest to moim zdaniem nieuczciwe. Straciłem sporo czasu i nerwów na odszukanie karty do tej diody a i tak nie znalazłem :(

kayron 
PLC FATEK, automatyka na życzenie

Wysłany: 2013-05-19, 14:54   

S4 63A = 1PS10SB63
Tu masz note kat.
http://www.datasheetcatal...1PS10SB63_1.pdf

Przynajmniej tyle znalazłem w 3 minuty, mając symbol co podałeś.

M@ciej 

Wysłany: 2013-05-20, 09:31   

Dzięki.

Jednak nie wiem, jak udało Ci się połączyć jeden symbol z drugim? Skąd wiedziałeś, że ta dioda ma takie konkretne pełne oznaczenie? Masz jakiegoś fajnego CodeBooka?

Przynajmniej wiem, że ta dioda nie nada się do współpracy z LM2575, 500mA w piku to za mało. Dam tam SS14.

kayron 
PLC FATEK, automatyka na życzenie

Wysłany: 2013-05-20, 13:54   

Nie wpisałem w gogle S4 diode i znalazł mi od razu odpowiedni temat na elektrodzie i pdfa z danymi.

Odpowiedz do tematu