Elportal - Forum Strona Główna
Elportal - Forum - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejm± starania maj±ce na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraĽliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomo¶ci. Zgadzasz się więc, że zawarto¶ć każdego postu na tym forum wyraża pogl±dy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomo¶ciami pisanymi przez nich) i nie ponosz± oni za te tre¶ci odpowiedzialno¶ci.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraĽliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawieraj±cych groĽby i innych materiałów, które mog± być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyn± natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane s± adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomo¶ci, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum maj± prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego w±tku w każdej chwili je¶li zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będ± przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będ± podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będ± obarczeni odpowiedzialno¶ci± za włamania hackerskie prowadz±ce do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawieraj± żadnych informacji, które podałe¶ i służ± jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdyby¶ zapomniał stare).

Klikaj±c odno¶nik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 5